День кар’єри ЄС в Одесі: молодь ознайомилася з європейськими принципами в сфері працевлаштування

День кар’єри ЄС в Одесі: молодь ознайомилася з європейськими принципами в сфері працевлаштування
9795 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», в Одесі 20 квітня відбувся інформаційний захід «День кар’єри ЄС», на якому всі зацікавлені особи отримали можливість дізнатися про світові і європейські тенденції на ринку праці, отримати відповіді від професіоналів про можливості навчання, стажування та багато іншого.

Організаторами масштабного заходу є Інформаційний центр ЄС Одеського національного економічного університету (ОНЕУ) та Представництво Європейського Союзу в Україні. Модераторкою процесу була координатор Інформаційного Центру, доцент кафедри іноземних мов ОНЕУ Ірина Шостак.

Під час дискусій, тренінгів та презентацій молодь знайомилася зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями як в європейському просторі, так і в Україні.

Подібні заходи проводяться вже п’ять років, але в цьому році, в зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19, організатори були змушені провести його в онлайн-режимі. Відеотрансляція заходу, що зібрала сотні глядачів, транслювалася на Youtube-каналі.

Вітав амбітних і цілеспрямованих молодих людей проректор з наукової роботи Одеського національного економічного університету Олександр Літвінов. Він наголосив на важливості проведення «Днів кар’єри ЄС», оскільки такі заходи дають молодим людям відповіді на питання щодо правильного вибору подальшого працевлаштування.

«Наш університет повністю розділяє ті цінності, які входять в систему цінностей Європейського союзу – в тому числі і професійний розвиток молоді. Університет виграв грант по проекту академічної мобільності Erasmus – на формування програм дуальної освіти. Вона передбачає поділ процесу навчання на дві частини: та, що проходить в університеті, і друга, що проходить безпосередньо на підприємствах, на практиці. Одеський національний економічний університет став одним з трьох вузів України, в яких впровадять пілотний проект по впровадженню в життя дуальності освіти».

У свою чергу, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Денис Черніков розповів про пріоритети політики Європейського Союзу та тренди, які вони створюють. Також він познайомив учасників а тим, які програми ЄС діють в Україні для підтримки освітніх та професійних можливостей молоді.

За його словами, серед головних програм ЄС в Україні – «зелений курс», соціалізація та створення простору здоров’я. Також велика увага приділяється модернізації регіональної політики, протидії зміни клімату та гендерної рівності.

Денис Черніков

Продовжився захід панельними дискусіями на різні теми, зокрема, які присвячені актуальним тенденціям на ринку праці. Учасникам розповіли, які ключові навички потрібні молодим людям для побудови успішної кар’єри. Підвищений інтерес викликав виступ експерта виконавчого агентства по малому і середньому підприємництву (EASME) Володимира Червякова з лекцією про те, як заробляти на рівні країн ЄС, працюючи в Україні.

А з професором, завідуючим кафедрою управління персоналом та економіки праці ОНЕУ Валерієм Никифоренко, учасники заходу заглянули в майбутнє сфери праці на 10-15 років вперед. З’ясувалося, що спіраючісь на існуючі тренди, дослідники пророкують бурхливий ріст на ринку праці віддаленої роботи, фрілансу, самозайнятості, аутсорсингу, тимчасових проектних команд. Більш того, 65% нинішніх першокласників будуть зайняті в професіях, яких в даний час ще не існує!

Крім того, одеська молодь ознайомилася з ситуацією на ринку праці Одеської області, з можливими вакансіями та пропозиціями роботи. Тим більше, що під час заходу кожен бажаючий мав можливість задати питання експертам.

Наступна частина Дня кар’єри складалася із тренінгів, спрямованих на розвиток кар’єрних умінь. Тому учасники заходу прийняли участь у тематичних тренінгах “прокачки” своїх м’яких навичок Softskills:

  • «Розвиток кар’єри, написання резюме, мотіваційного листа. Підготовка до інтерв’ю »
  •  «Як презентуваті собі на співбесіді»
  • «Співбесіда на роботу твоєї мрії»

Повний запис цікавого заходу можна переглянути нижще

elitexpert.media

Теги: День кар’єри ЄС в Одесі,працевлаштування,День кар’єри ЄС,Європейський Союз,COVID-19, Олександр Літвінов,Одеський національний економічний університет,Денис Черніков ,політики,Softskills,написання резюме,ОНЕУ ,Валерій Никифоренко,Никифоренко,Украина,Україна,ЄС,ЕС, Євросоюз,Евросоюз,EASME,Червяков,Володимир Червяков,Одеська область,Одесса,Одеса
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео