Эпицентр Герег продолжает работать в карантин с сотнями нарушений и это скотство

Эпицентр Герег продолжает работать в карантин с сотнями нарушений и это скотство
7682 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бизнесмен Александр Соколовский написал сегодня пост - крик души:

«За что нас убивают? И кто за это ответит? Почему целые отрасли экономики и тысячи предприятий не могут работать, вынуждены или закрываться, или от отчаяния трудиться подпольно, или сжигать последние сбережения?»

На фоне этого поста мое расследование о карантинной работе сети Эпицентр выглядит еще более острее.

Почему никому в столице торговать нельзя, а Эпицентрам можно, да еще и с десятками нарушений, которые я зафиксировал на свою камеру.

Почему всех, кто пытается высунуть нос штрафуют, а здесь контролирующие органы слепы?

Я понимаю, когда депутаты выстраивают теневые схемы и воруют из бюджета пока этого никто не видит. Мы к этому привыкли.

Но когда о страну, законы и людей так откровенно и нагло вытирают ноги, запрещая работать всем, кроме себя, это называется скотство.

Чем продавец отверток на рынке, «Юность» отличается от Гереги? Чем ФОП в торговом центре с детскими вещами отличается от Гереги? Чем торговец удочками возле м. Днепр отличается от Гереги?

А тем, что все эти продавцы, со своих копеечных продаж, реально кормят семьи и сбережений у них нет.

А у семьи Герег, которые входят в ТОП-10 богачей страны сбережений хватит чтобы месяц кормить пол страны.

Но работают не первые, а вторые, ибо законы у нас только "для читателей и телезрителей" .

На опубликованные мною факты требую незамедлительной и публичной реакции Виталия Кличко, Держпродспоживслужби и Национальной полиции.

И прошу у всех репост.

Работать должны или все, или никто. Исключений в выполнении закона быть не может. 

Источник

Теги: Эпицентр Герег ,Эпицентр Герега,Герега,Эпицентр,карантин, Коронавірус, коронавирус, пандемия,пандемия коронавируса,Эпидемия,Эпидемия коронавируса,Галина Герега ,Нарушения ,Бизнес ,Герега Александр ,Карантин в Украине,Украина,Україна,Виталий Кличко,Кличко,Виталий Кличко Википедия,Держпродспоживслужба,Национальная полиция,ФОП ,Бизнесмен Александр Соколовский,Бизнесмен ,Александр Соколовский,Соколовский
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео