Юрій Болоховець взяв участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи

Юрій Болоховець взяв участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
9654 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна завжди підтримувала процес “Ліси Європи” і  планує це робити у подальшому. Сьогодні наше лісове господарство переживає складні часи. Важким для лісівників був 2020 рік: пожежі на Сході та Поліссі, повінь у Карпатах. На жаль, через відсутність відповідних інвестицій, процес відновлення територій може затянутися на багато років. Зараз ми шукаємо можливі міжнародні механізми підтримки відновлення українського лісу. 

У цей самий час ми займаємося створенням єдиного лісового порталу, на якому буде акумульована вся інформація про ліси України та опубліковані дозвільні документи у сфері лісового господарства. Важлива мета порталу — надання громадськості і контролюючим органам механізму оперативного контролю за законністю лісогосподарської діяльності.

Наша діяльність дозволяє нам посилювати діалог із громадськістю. Щорічно Державне агентство лісових ресурсів України проводить всеукраїнську акцію «Створюємо ліси разом». Також ми стали співорганізаторами глобальної акції Greening of the Planet, організованої БФ Озеленення України. 10 квітня, враховуючи карантинні обмеження, громадяни 100 країн вийшли на висадку дерев у скверах, парках, лісах, щоб об'єднати зусилля в озелененні планети. Наразі триває підрахунок результатів, але попередньо лісівники України висадили понад 3 млн шт. посадкового матеріалу. Подібні заходи об'єднують людей різних національностей у бажанні відновлення лісових ландшафтів.

Українському лісовому господарству є чим пишатися і до чого прагнути. Важливо, що всі зійшлися на тезі: активний менеджмент у лісах — основна відповідь на прогресуючі наслідки зміни клімату. 

У рамках конференції відбулося схвалення Міністерської декларації «Майбутнє, якого ми прагнемо, ліси, яких ми потребуємо» і Міністерської резолюції «Адаптуючи Європейські ліси до змін клімату». 

Продовжуємо співпрацювати далі!

Юрій Болоховець

Теги: Юрій Болоховець,Державне агентство лісових ресурсів України,Greening of the Planet,Ліси Європи,захист лісів Європи,Украина,Україна,Болоховець,Європа,Европа
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео