Моргунов Сергій: «Вінницький феодал або, що можна князю, то негоже челяді!»

Моргунов Сергій: «Вінницький феодал або, що можна князю, то негоже челяді!»
47571 ПЕРЕГЛЯДІВ

Давно не таємниця, що практично з дня проголошення Незалежності наша держава як в цілому, так і окремі її території фактично керується олігархами, місцевими “князями”, “феодалами”, “царями”... Зрештою, немає різниці як “величати цих правителів”, адже по суті це нічого не міняє, і ми український народ як і у давнину залишаємось під ярмом панства на яке працюємо і яке збагачуємо зціпивши зуби, втішаючись куском хліба який впаде із “барського столу”.

 

Зрозуміло, що в наш час все це має не таку відкриту форму, але зміст прикрашеного “феодалізму” той самий за яким жили наші предки… 

 

Ми працюємо, платимо податки, рахунки за газ, світло, послуги ЖКГ і так далі. Все це у нашому розумінні має йти на розвиток та зміцнення держави і регіону в якому живемо. Відповідно у нас є права і обов'язки як громадян України! Тільки от переважно щодо прав - простий народ часто в обмеженому становищі, а щодо вкладень на розвиток держави/регіону - то вони спочатку переходять через руки/рахунки правлячих “князьків”. От вам і система добре замаскованого “феодалізму/панства”. Тобто: бажаєте ви отримати землю для житла чи бізнесу в центральній(умовно) частині якогось міста - все ок, право на це у вас є, та от скористатись цим правом можуть одиниці, адже ця земля або уже належить місцевому “феодалу” або за таку “доброту” вам прийдеться занести йому “мішок золотих”. Чи приміром: платите ви податки для розвитку регіону, які потрапляють у місцевий бюджет, а тут “князьок” вирішує замість ремонту лікарні - вкласти ці кошти у будівництво якогось об'єкту - який будуватиме фірма наближена до нього(в реальності його - оформлена на третіх осіб), або взагалі це будівництво за рік два буде ним приватизоване. І таких прикладів не злічити…

В загальному: як не крути, та український народ і по сьогодні “годує” своїх місцевих “феодалів”, а останні захопивши владу висмоктують із людей все що тільки можна і навіть більше…  

 

Чи не найяскравішою сутністю феодалізму в нашій державі вже давно оповита територія Вінницької області і саме місто Вінниця.

 

Там ще в далеких 2000-чних до влади потрапила родина Гройсманів, і практично зразу ж взялась наводити свої порядки, приміром - як оренда 756 кв.м комунальної землі за 3 тис гривень в рік.  Чи може хтось з орендодавців наразі похвалитись тим, що орендує земельну ділянку за трохи більше, ніж 3000 гривень в рік за 756 кв.м? Напевно це дозволено лише своїм людям у міській раді. І ось тут у родині Гройсманів все надзвичайно добре, адже з 2006 по 2014 роки Головою міської ради був Володимир Гройсман, а з 2014 по сьогодні на цій посаді перебуває його протеже Сергій Моргунов. І якщо про мера, екс Прем'єр-Міністра Гройсмана і його схеми та м'яко кажучи сумнівну діяльність інформації у ЗМІ хоч “вагони розгружай”, то про Сергія Моргунова інформації знайдеться дещо менше. Та це не через те, що діючий міський Голова “білий і пухнастий”, а через те, що Моргунов практично “останній бастіон” феодального правління Вінничиною кланом Гройсманів. В Моргунова, тобто у його фіктивну чесність та порядність вкладаються мільйони гривень - наших з вами мільйонів, які ми віддаємо їм у формі податків, тощо. Афілійовані до цього дуету ЗМІ щоденно друкують хвалебні “оди”, а людей які їм потрапляють у немилість поливають тоннами “бруду”. Плюс у народ час від часу кидають подачками у формі ремонту прибудинкових територій, тощо. В додачу, щоб “черлядь”(ми з вами - народ) бачили який Моргунов “успішний”  управлінець на сайті Міської ради навіть розміщують “план медіа заходів”, такий собі відволікаючий маневр заради дерибану бюджету та землі.  

То що ж в реальності криється за ширмою під назвою Сергій Моргунов? Що такого можна “князю”, а негоже “челяді”?   

 

Сергій Моргунов із тих чиновників, які не вважають за потрібне декларувати авто яким пересувається - навіщо “вішати” на себе чергову розкіш, потрібно ж бути “ближчим до народу” а то не виберуть вчергове мером…   

 

В час коли прості українці з усіх сил латають свої старенькі авто і роками намагаються добитись адекватного розмитнення, Сергій Моргунов спокійно прикидається “чесним пішоходом”. Правда прикидається “пішоходом” на автомобілі марки Range Rover, який в стилі політиків-корупціонерів зареєстрований на батька. Журналісти «Вінницької агенції журналістських розслідувань» спробували вияснити на якому праві користується цим автомобілем Моргунов, та як завжди стикнулись із звичайною для наших чиновників бюрократією, відписками - “все ок, так можна…ніяких порушень закону немає”. Ну звісно ж “немає”, адже “князю” можна все… А в цей же час простий народ змушений платити штрафи за “євробляхи” та дорогі запчастини до своїх стареньких авто. Хтось же мусить наповнювати бюджет, адже Моргунову ще ж зарплату і премію потрібно виплатити! 

 

Хочеш добре жити - добре годуй своє оточення” - саме за таким принципом живе Моргунов даючи можливість красти бюджетні, наші з вами, кошти своїм “придворним слугам”.   

 

Наші громадяни змушені виживати як тільки можуть, щоб заробити бодай на кусок хліба. Та і цю можливість частенько в нас забирають, адже дедалі частіше від влади ми чуємо про оподаткування будь-якої діяльності, навіть із бабуль які виходять на ринок продати молоко, фрукти, овочі - можновладці готові здерти останнє. Що тут скажеш - не можна мимо владної каси ані гривника провести, адже тоді не буде Моргунову і КО з чого ікрочки в сауні спожити. У нас завжди в державі: гривню поставив в кишеню - штраф, тюрма, а мільйони з бюджету вкрадеш - так це так має бути, це ж обрані їх поцупили, та ще й за згоди “князя”... 

От приміром під час пандемії Вінницька міська рада без проблем фінансувала  ліквідоване підприємство. А все тому, що годувався з цього близький Моргунову Павло Яблонський, секретар міської ради. Мова йде про ліквідоване «через недоцільність подальшої діяльності» комунальне підприємство «Вишенькаміськтеплоенерго». 26 березня 2020 року, під час пандемії коронавірусу, вінницькі депутати за участі Моргунова затвердили фінансовий план цього підприємства і подарували майже 122 тисячі гривень, хоча воно не має майна та не обслуговує ніякі мережі.   

 

Крім того, залишається невідомим чому комунальне підприємство зі статутним капіталом 7 млн. грн. Квзагалі було створено, адже вже через рік його ліквідували. Проте його продовжують просто так фінансувати за гроші вінничан. Лише 100 000 гривень йде на заробітну плану двом працівникам… Відповідь криється особі – Максима Білика. Він був директором цього підприємства, а також помічником депутата від «Вінницької Європейської стратегії» Гройсмана, секретаря міськради Павла Яблонського. Дружина Максима Білика теж працює помічницею Яблонського. Вона ж у минулому році взяла позику у розмірі 430 тисяч гривень від ТОВ «Свіжа преса Поділля».  Більшу частину акцій підприємства володіє Ігор Ревтюх. Він також директор компанії «Медіа СВ», яку пов'язують з Володимиром Гройсманом. З 2008 по 2016 рік керівником ТОВ «Медіа СВ» був саме Павло Яблонський. Саме ця компанія володіє кіосками «Преса», яким під час карантину дозволили працювати. А що - “князю” можна все, навіть і у карантин! 

 

Війна з російським окупантом і терористами - це для народу так, а для Моргунова і КО - додатковий спосіб незаконного збагачення  

Із самого першого дня вторгнення російського окупанта на українську землю, обіднілий після правління Януковича народ згуртувався, і приклав нереальні зусилля, щоб воїни нашої армії були оснащені всім необхідним у війні. Можновладці, політики в цей час практично осторонь спостерігали,  а при першій же можливості старались просто цинічно пропіаритись. Та якби весь цинізм зупинився лише у піарі на крові, це ще так-собі... але ж ні, війна для них стала - черговим способом незаконного збагачення! А вінницький феодал-Моргунов із своєю командою одними із перших можновладців в Україні взялись за справу - заробляти на війні, на крові наших Воїнів-Героїв. І то як ще заробляти - в змові із громадянами Росії та мешканцями терористичної ДНР.   

Вже більше 10 років вінницькі чиновники на чолі із спочатку Володимиром Гройсманом(до 2014 року), а дальше із Сергієм Моргуновим активно втілюють у життя програму «Муніципальне житло» - правда активно здебільшого для власної кишені. А з початком війни для них відкрились нові, широкі “двері” для збагачення своїх офшорних рахунків. 

«Муніципальне житло» - це програма для пільгових категорій населення, згідно якої переселенці, ветерани АТО, вчителі та медики, люди з інвалідністю можуть отримати знижки на житло. Вони мають сплатити 30% від вартості житла, на інші 70% - надається пільговий кредит. 

Все наче непогано, проте, з будівництвом вінницького муніципального житла не все так просто. З 2014 по 2018 рік згідно з цією програмою розпочали будівництво багатоквартирних будинків на вулиці Чехова та П.Запорожця. Угода була заключена між Департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради та Державним підприємством Міністерства оборони України “Вінницьке інженерно-будівельне управління”. А от управителем коштів визначили приватну ТОВку, якій міська рада згідно з угодою мала віддати 20% побудованого житла. Та і це ще не все, адже крім цього, в СБУ підозрюють, що під час будівництва, 40 мільйонів гривень - вивели через фірми-прокладки.

Красти гроші на державному будівництві в нашій державі звична справа, а от красти ці кошти під час війни з Росією використовуючи російських громадян і жителів терористичної ДНР - це надзвичайний цинізм від влади Вінниці яку очолює Сергій Моргунов.  

Команда Моргунова половину суми перевели на підприємство, яке належить громадянину Росії, а інші компанії, на рахунки яких переказували кошти –  зареєстровані на підставних осіб, що мешкають на окупованих територіях України. У схемах брали участь шість фірм, з якими підприємство-генеральний підрядник ТОВ «Вінницьке будівельно-інженерне управління» уклало угоди на 40 мільйонів гривень. Для легалізації виведених фінансових ресурсів, 20 мільйонів 277 тисяч гривень мали перерахувати на рахунок компанії «Тандем буд груп», яка  до середини 2016 року належала Дану Валерію Юрійовичу. Скоріш за все ця людина є родичем екс депутата міської ради від «Вінницької Європейської стратегії» ">Дана Олександра Юрійовича, який давно славиться своїми будівельними аферами.

Дальше ще цікавіше: 13 мільйонів мали нарахувати компанії «Кубера Дхана», яка була зареєстрована на підставну особу, а потім з метою прикриття незаконної діяльності, пов’язаної з вчиненням фіктивних фінансово-господарських операцій, конвертацією безготівкових коштів у готівку, тощо - переєстрована на  громадян Туркменістану та Узбекистану. Третя фірма зі списку – ТОВ «Реал-Гранд Буд», з якою заключили угоду  більше як на чотири мільйони гривень. Ця компанія фігурує більш, ніж у сотні судових ухвал, а її власник – Павло Шкруднєв зареєстрований на окупованій території ОРДЛО.

Ще одна компанія із угоди команди Моргунова - ТОВ «Готліб ЛТД»,  зареєстрована на Рустамова Руслана Натиговича, який зареєстрований на окупованій території –  у Донецьку. Фірма за останні три роки фігурувала у 155 кримінальних справах.

От такі то справи… Українські воїни воюють з окупантом і терористами, а команда Сергія Моргунова з їхніми представниками підписує угоди, та ще які - на будівництво житла, включно для все тих же українських воїнів. 

Народові війна, а Моргунову і КО - збагачення на крові…   

 

От такий то “феодалізм” в обличчі Сергія Моргунова процвітає на Вінниччині. І це ще далеко не всі його “здобутки”, це навіть не десята частина. Та ми обов'язково, в наступних статтях продовжимо висвітлювати його істину суть…

 

Далі буде...

Теги: Моргунов Сергій,Вінницький феодал, проголошення Незалежності ,феодалізм, Вінниця, Гройсман,Володимир Гройсман,чиновники , Черновицкий государственный университет имени Ю. Федьковича,преподаватель истории,Президент, Моргунова Наталья Владимировна,Анатолий Васильевич Моргунов (, декларации о доходах мэра Винницы,ТОВ «Реал-Гранд Буд»,ТОВ «Готліб ЛТД»,Рустамов Руслан Натигович,ОРДЛО,Дан Валерій Юрійович, СБУ ,незаконне збагачення , Павло Яблонський,Ігор Ревтюх,секретар міської ради,Вишенькаміськтеплоенерго,Муніципальне житло,Тандем буд груп,збагачення на крові

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео