Бандитские разборки в Николаеве: криминальный авторитет Артур Аракелян подался в бега подстрелив молдаванина Гожану. И при чем здесь Александр Ткач?

Бандитские разборки в Николаеве: криминальный авторитет Артур Аракелян подался в бега подстрелив молдаванина Гожану. И при чем здесь Александр Ткач?
8502 ПЕРЕГЛЯДІВ

Николаев в очередной раз подтвердил реноме «столици» криминалитета в нашем государстве. Вчера, 21 апреля, около 18 часов в одном из местных баров состоялись кровавые бандитские разборки в результате которых был тяжело ранен гражданин Молдовы. По предварительным данным пострадавшим является Дорин Гожану, проживающий в соседской стране и имеет отношение к криминалу . В последнее время его часто видели в Украине, в частности в Николаеве.

На данный момент информации немного, известно лишь, что на месте происшествия был замечен криминальный авторитет Артур Аракелян, который по предварительным данным стрелял в пострадавшего. Согласно данным, Аракелян находился в баре с несколькими неустановленными лицами, туда же приехал и Гожану. В дальнейшем между ними завязался спор, который перерос в потасовку, а затем они вышли на задний двор заведения где и прозвучало несколько выстрелов. После этого Артур Аракелян исчез.

На сегодняшний день стало известно, что после кровавой перестрелки Аракелян подался в бега, и пока не известно где он может скрываться. В Николаеве активно распространяются разговоры, что окружение Дорина Гожану уже активно его разыскивает. Также довольно открыто уже звучит и фамилия заказчика, и это - Ткач Александр Иванович, фигура довольно известная, проживает в городе Кропивницкий (прежнее название Кировоград).

Ввиду практически бесстрашной и открытой деятельность криминалитета в Николаеве, можно предполагать, что эта стрельба не является финалом этих бандитских разборок. Артур Аракелян подался в бега и скрывается, кстати это ему не впервой, а потому шансы, что его быстро найдут не большие. А вот о судьбе заказчика - Александра Ткача, то здесь возможно любое развитие событий.

Стоит отметить, что Аракелян Артур Давидович по данным СМИ  является криминальным авторитетом и входит в список топ-представителей криминального мира Украины.

Теги: Ткач Александр Иванович, Кировоград, Артур Аракелян,Николаев,криминалитет,Дорин Гожану,криминал, происшествия,Кропивницкий,Артур Аракелян подался в бега,Аракелян Артур Давидович,Украина,Україна,Аракелян,Ткач
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео