Одесские схемы Юлии Шадевской. Схема№2 «Как пижамы превращаются в газовый конденсат»

Одесские схемы Юлии Шадевской. Схема№2 «Как пижамы превращаются в газовый конденсат»
992 ПЕРЕГЛЯДІВ

В зоне деятельности Одесской налоговой осуществляет системную схемную деятельность, по перевороту налогового кредита, ПП "ХАНУМ ЛТД" (41197517).

За период сентября - декабрь 2020 года, указанная компания, с уставным фондом 1 000 грн. и одним сотрудником, приобрела у ПП "МИТ ОД ТОРГ" газовый конденсат на сумму 4,02 млн. грн.

Для наращивания стоимости газового конденсата ПП "ХАНУМ ЛТД" так же приобрела у ПП "ЮГРЕКЛАМПОЛІГРАФСЕРВІС" схемный налоговый кредит в виде таких товаров: трикотажное полотно, куртки, пижамы, спортивное снаряжение на сумму 28.4 млн. грн.

За этот же период ПП "ХАНУМ ЛТД" реализовало газовый конденсат и масла на два предприятия Одесской области -
ТОВ "АВТОСВІТ ТОРГ" на сумму 115,4 млн. грн и ПП "АЛАКРАН" на сумму
25,4 млн. грн.

Исходя их указанных операций очевидно, что ПП "ХАНУМ ЛТД" является встречным "транзитером" и передает (налоговый кредит) товары/услуги (документы) от предприятий, которые поставляют такой кредит конечному потребителю изменяя номенклатуру товара.

Источник

Теги: газовый конденсат,конденсат,ПП "МИТ ОД ТОРГ",МИТ ОД ТОРГ,ПП "ЮГРЕКЛАМПОЛІГРАФСЕРВІС",ЮГРЕКЛАМПОЛІГРАФСЕРВІС,ТОВ "АВТОСВІТ ТОРГ",АВТОСВІТ ТОРГ,ПП "АЛАКРАН",АЛАКРАН,НАБУ,ГПУ,ГФС,Олейников Евгений ,Олейников ,ЕРДР ,ПП ХАНУМ ЛТД,ТОВ "БАКСТОН КОМПАНІ",Киев,БАКСТОН КОМПАНІ,Київ,СПАС,ТОВ "ТК НИКА-ТРАНС",ТК НИКА-ТРАНС,ТОВ "ВЕКТОР ТРАНС ЛОГІСТИК" ,ВЕКТОР ТРАНС ЛОГІСТИК ,ПП "ЗЕБРА-СПОРТ",ЗЕБРА-СПОРТ,ТОВ "ГЛОБАЛ ЕКСІМ ТРЕЙДІНГ",ГЛОБАЛ ЕКСІМ ТРЕЙДІНГ, АВРАМЕНКО ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА,АВРАМЕНКО ВІКТОРІЯ ,АВРАМЕНКО ,Авраменко ,БОГАЧУК ЕДУАРД ІВАНОВИЧ,БОГАЧУК ЕДУАРД ,БОГАЧУК ,Одесская область,ТОВ "МІСЬКПРЕСА" ,ТОВ "ТОРГ-ПРЕСА»,ТОРГ-ПРЕСА,МІСЬКПРЕСА,ТОВ "ТЕДІС УКРАЇНА",ТЕДІС УКРАЇНА,ТЕДІС ,УКРАЇНА,Шадевская Юлия,Шадевская Юлия Леонидовна,Шадевская ,Украина,Україна,скрутки,налоговик ,ДПСУ ,Любченко Алексей ,Алексей Любченко,Алексей Любченко Википедия,Любченко,Налоговая,ГНС , ГНС Украины,Одесса,Одеса,Махинации , ТОВ СВЄТСТРОЙ,махинация,ДПС ,ТОВ Юг строй компані,ТОВ,Юг строй компані, Одесская налоговая,НДС,Дубинский,Александр Дубинский,Александр Дубинский Википедия,СМКОР ,СВЄТСТРОЙ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео