Юлия Шадевская на взятках зарабатывает примерно по 200 тысяч долларов в месяц - Одесский налоговик рассказал о коррупционной схеме, в которой и сам участвовал

Юлия Шадевская на взятках зарабатывает примерно по 200 тысяч долларов в месяц - Одесский налоговик рассказал о коррупционной схеме, в которой и сам участвовал
849 ПЕРЕГЛЯДІВ

Начальник управления по вопросам выявления и обработки налоговых рисков главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области Дмитрий Анголюк рассказал правоохранителям о коррупционных схемах в ведомстве, в которых он принимал непосредственное участие.

На видео общения с Анголюком он говорит, что за последние 6-7 месяцев работы в одесской налоговой он получал по 10 тысяч долларов «бонуса» за то, что участвовал в незаконной схеме возмещения предприятиям налога на добавочную стоимость. По его словам, такие суммы он зарабатывал, потому что «скромный» и «не наглеет» на своей должности.

«С начала года возмещено «живым» предприятиям около 90 миллионов. Средняя ставка – 5%. За 6-7 месяцев моей работы каждый месяц возмещалось по 200 миллионов», — говорит налоговик.

Фигурант объясняет, что «белый» НДС формируется за счет схем с покупкой продукции. Он лично неоднократно ездил в офисы компаний и предлагал такие «услуги». После завершения процедуры он же получал взятку, которую передавал начальству – лично в руки главе областной налоговой Юлии Шадевской.

«В последний раз встретился с представителем «Сит-авто» прямо у налоговой. Получил пакет 20 тысяч, взял в руки и ушел, — говорит Анголюк. – Чаще всего деньги передаю Юлии не в кабинете, в кабинете было всего пару раз. Чаще всего по дороге где-то в ее машине. В последний раз передал 30-40 тысяч, но это мелочи».

По данным налоговика, Шадевская на взятках зарабатывает примерно по 200 тысяч долларов в месяц.

Источник

Теги: Анголюк,Дмитрий Анголюк,Государственная налоговая служба в Одесской области,Государственная налоговая служба ,Государственная налоговая служба (ГНС),налоговая служба ,налоговая ,ГНС,газовый конденсат,конденсат,ПП "МИТ ОД ТОРГ",МИТ ОД ТОРГ,ПП "ЮГРЕКЛАМПОЛІГРАФСЕРВІС",ЮГРЕКЛАМПОЛІГРАФСЕРВІС,ТОВ "АВТОСВІТ ТОРГ",АВТОСВІТ ТОРГ,ПП "АЛАКРАН",АЛАКРАН,НАБУ,ГПУ,ГФС,Олейников Евгений ,Олейников ,ЕРДР ,ПП ХАНУМ ЛТД,ТОВ "БАКСТОН КОМПАНІ",Киев,БАКСТОН КОМПАНІ,Київ,СПАС,ТОВ "ТК НИКА-ТРАНС",ТК НИКА-ТРАНС,ТОВ "ВЕКТОР ТРАНС ЛОГІСТИК" ,ВЕКТОР ТРАНС ЛОГІСТИК ,ПП "ЗЕБРА-СПОРТ",ЗЕБРА-СПОРТ,ТОВ "ГЛОБАЛ ЕКСІМ ТРЕЙДІНГ",ГЛОБАЛ ЕКСІМ ТРЕЙДІНГ, АВРАМЕНКО ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА,АВРАМЕНКО ВІКТОРІЯ ,АВРАМЕНКО ,Авраменко ,БОГАЧУК ЕДУАРД ІВАНОВИЧ,БОГАЧУК ЕДУАРД ,БОГАЧУК ,Одесская область,ТОВ "МІСЬКПРЕСА" ,ТОВ "ТОРГ-ПРЕСА»,ТОРГ-ПРЕСА,МІСЬКПРЕСА,ТОВ "ТЕДІС УКРАЇНА",ТЕДІС УКРАЇНА,ТЕДІС ,УКРАЇНА,Шадевская Юлия,Шадевская Юлия Леонидовна,Шадевская ,Украина,Україна,скрутки,налоговик ,ДПСУ ,Любченко Алексей ,Алексей Любченко,Алексей Любченко Википедия,Любченко,Налоговая,ГНС , ГНС Украины,Одесса,Одеса,Махинации , ТОВ СВЄТСТРОЙ,махинация,ДПС ,ТОВ Юг строй компані,ТОВ,Юг строй компані, Одесская налоговая,НДС,Дубинский,Александр Дубинский,Александр Дубинский Википедия,СМКОР ,СВЄТСТРОЙ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео