Віктор Малиновський: Як Гройсман заліз у КИШЕНЮ кожного УКРАЇНЦЯ будучи Прем’єр-міністром

Віктор Малиновський: Як Гройсман заліз у КИШЕНЮ кожного УКРАЇНЦЯ будучи Прем’єр-міністром
7146 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Красти треба так щоб усі навкруги думали що це реформи» - В. Б. Гройсман.

Про тарифну аферу Гройсмана з  Ротердам+ знає кожний українець. 

Але цього Гройсману мало, і він придумав у 2017 році нові напрямки здирництва: введення нових виплат типу 

«АБОНЕНТСЬКОЇ ПЛАТИ» за транспортування ГАЗУ та транспортування  електроенергії.

Зчинився потужний скандал по всій Україні, і Порошенко змушений був заявити про відміну «АБОНЕНСЬКОІ ПЛАТИ».

Але, йдучи з посади прем`єр міністра, Гройсман у 2019 році продовжив цю справу: під його пильним наглядом НКРЕКП підготували та затвердили новий «Типовий договір». Тільки тепер замість «АБОНЕНТСЬКОЇ ПЛАТИ», яка дратувала українців, зяввилась назва «постачання-транспортування  газу та електроненргіі». А також окремо «типовий договір» на продаж газу та електроенергії. Весь цей розподіл на постачальника та продавця  для ілюзії  енергоринку. Та про це окремо.

З початку дії затвердженого НКРЕКП «Типового договору» у 2020 році ми чуємо та бачимо багато галасу Українців, які незадоволені платіжками. Приклад: 300 грн. за транспортування, та нуль- за використаний ГАЗу.

Знахабніла «ВінницяЕНЕРА» подала до суду на вінничанина, який осмілився написати акт розбіжностей на «Типовий договір», затверджений НКРЕКП на транспортування. 

Вимоги у суді «ВінницяЕнера» були прості: визнання «Типовим договору», затверджений  НКРЕКП. Суд першої та другої інстанцій ВІДМОВИВ АТ «ВінницяЕНЕРА» визнавати договір НКРЕКП «типовим договором», тому що договір, затвердженний НКРЕКП, не відповідає закону ЖКП (Житлово-Комунальні-Послуги). 

Юрист АТ «ВінницяЕНЕРА» заявив «нам по барабану то рішення суду» і продовжують «втюхувати» (підписувати) старий «Типовий договір» та стягувати гроші з вінничан.

Розберемося, що не так в «типовому договорі» НКРЕКП  та які наслідки «НЕДОСКНАЛОГО» «Типового договору» транспортування ГАЗУ та ЕЛЕКТРОЄНЕРГІЇ затверджений  за часів прем’єра Гройсмана: 

  1. з «Типового договіру» «викинули» права людей та залишили лише обов’язки та шалені штрафи за порушення з людей.
  2. У «Типовому договорі» НКРЕКП передбачено три види укладання договорів:  перше: підписання «Типового договору»; друге: підписання заяви про приєднаня;  третє: якщо ти заплатив хоч один раз, важаєтся, що ви уклали договір. Це є сутеве порушеня ЗАКОНу про надання ЖКП:  У Законі записано: « надання будь-якої  житлово- комунальної - послуги ВИКЛЮЧНО в ПИСЬМОВІЙ формі підписання «Типового договору»».

- Кожен україниць має знайти, що згідно з «типовим договором» НКРЕКП:  українці обов’язково мають заключити договора на обслуговування внутрішньобудинкових  мереж, димовентиляційних каналів та повірку лічильників, інакше   не мають права продавати та постачати ГАЗ та ЕЛЕКТРОЄНЕРГІЮ без наявності договору. (Це мають бути ліцензовані фірми для обслуговування внутрішньобудинкових мереж, димовентеляційних каналів та повірки лічильників).

Скільки коштуватимуть споживачам такі «ПОСЛУГИ» ???

Давайте порахуємо три послуги :

  1. послуга обслуговування внутрішньобудинкових мереж 500 грн. на рік на кожну квартиру;
  2. послуга- димовентиляційні канали, два рази на рік будуть коштувати 350 грн;
  3. послуга - повірка та пломбування лічильників (води, газу, електроенергії), раз на три роки, кожен з лічильників- мінімум 400 грн. (4 лічильника води); 500+350+400=1250 гр. розділити на 12 місяців = 104,17 на місяц додатково платити + транспортування.

Якщо, не дай Боже, станеться аварія, як знайти винного при такій кількості обслуговуючих «ліцензованих фірм» ? !

Виникає питаня: 

навіщо це зроблено? ЧОМУ ? 

Хіба українці «жирують» ? 

І це під час пандемії ?

Все має бути згідно із Законом:

Надавачі послуг:

  • «Газтранспортування»,
  • «Електротранспортування»,  
  • «Повірка лічильників»

Мають обслуговувати внутрішньобудинкові мережі, димовентиляційні канали, проводити повірки лічильників згідно з чинним законодавством.

Тим більше, що всі ці послуги закладені в тариф на постачання електроенергії та газу.

Тобто, з нас хочуть отримати гроші за ці послуги двічі :

  1. Платимо за тарифом ?
  2. Платимо ліцензованим фірмам ?

Це чисто по - вінницьки !!! 

Пам’ятаємо: при мерові Гройсману  двоставковий тариф на опалення, при веденні якого вінничани платили вдвічі більше, ніж при одноставковому.

«Красти треба так, щоб всі навкруги думали, що це реформи» - В. Б. Гройсман.

Таким чином Гройсман здирницькі «напрацювання» Вінницкої комунальної мафії розповсюдив по всі Україні !

«Покаранням за громадянську пасивність є влада злодіїв» - Платон.

Автор: Віктор Малиновський


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Теги: Ротердам+, Гройсман,Володимир Гройсман,тарифи,реформи,комунальні послуги,Віктор Малиновський,НКРЕКП ,ВінницяЕнера,електроенергія,Ротердам,Роттердам,Роттердам+,Гройсман,Владимир Гройсман ,Владимир Гройсман Википедия,Малиновский,Виктор Малиновский,Україна,Украина,Газтранспортування,Електротранспортування,ЖКП,НЕДОСКНАЛОГО
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео