Розшукуваний ДБР Анатолій Матіос втік з ефіру телеканалу ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ - “на злодієві і шапка горить”

Розшукуваний ДБР Анатолій Матіос втік з ефіру телеканалу ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ - “на злодієві і шапка горить”
46254 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку квітня численні українські медіа вибухнули новиною, що колишнього Головного військового прокурора Анатолія Матіоса розшукує Державне бюро розслідувань (ДБР). В мережі також було поширено файл, який підтверджує, що:  до екс-Головного військового прокурора Матіоса вжиті заходи щодо встановлення його місцезнаходження.

Дана новина про розшук Матіоса набула в суспільстві значного резонансу. В соціальних мережах люди не стримували своїх емоцій в коментарях: “чому він ще досі не сидить...”, “воно бандит...”, “скоти-ка” - це найлояльніші слова в адрес екс-Головного військового прокурора. Українські медіа також не відставали від громадян і публікували одну за одною статті, в яких обурювались - “що його розшукувати, ось він - спокійно ходить на телеканали видаючи себе за великого експерта”.

Звісно, обурюватись було на що, адже Матіос після новини про розшук продовжив спокійно ходити з ефіру на ефір. І найцікавішим було те, що всі ці ефіри за участі екс-Головного військового прокурора були практично лояльними до його персони. Після 7-го квітня (перші публікації про розшук) він відвідав більше п'яти телепроектів, в яких - Анатолія Матіоса журналісти не наважувались запитали про ситуацію із його розшуком Державним Бюро Розслідувань. Цікава ситуація - чи не так?...

Та ще цікавіше, що перестали порушувати тему розшуку Матіоса в ефірах після доволі пікантної ситуації, яка виникла все того ж 7-го квітня - в день коли новина про цікавість ДБР до його персони тільки почала ширитись у ЗМІ. Цього квітневого дня Анатолій Матіос був у студії телеканалу “ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ”, де й отримав “ляпаса” у формі запитання від ведучої Діани  Панченко. Чи то “Толік-тепловізор” не встиг попередити, що на це питання “табу”, чи то журналіст забула, що він на каналах Медведчука “свій” і там прописався після незаконного отримання адвокатської “корочки”, чи то просто ведуча не очікувала постфактуму який відбувся в студії… На запитання Діани Панченко про розшук Державним Бюро Розслідувань, і прохання прокоментувати його ці дані - Анатолій Матіос спочатку почав нести всякі нісенітниці про “трубу не прорвало”, “він у студії - нехай приходять”, дальше спробував перевести розмову зачепивши тему правління екс Прем'єр-міністра Гончарука, і так далі. А коли все ж зрозумів, що ухилитись від питання не вийде - просто втік із студії!!!

Анатолій Матіос покинув студію під озвучення: “насправді це смішно - слова ображеного чоловіка”... Тільки от на що Матіосу було ображатись - на запитання про розшук? На те, що цей ефір не став для нього “теплою ванною” які всі інші де він останнім часом буває? На що ображатися - це ж наче рядове запитання, тим більше для нього, як екс Головного військового прокурора…

Запитання про розшук ДБР стало для нього ударом, а він як справжній “герой”, який тільки вміє критикувати чинну владу, саджати за грати патріотів, фальсифікувати справи, і т. д. - не був готовий до такого повороту подій, а тому просто “накивав п'ятами”. Відповісти на пряме запитання журналістів про його причетність до злочинів - це явно не про нього, що за роки всім вже стало зрозумілим. А тікати - це взагалі його “фішка”: від журналістів hromadske -  тікав, від BIHUS info - тікав, з Яніною Соколовою й взагалі не знав що робити

Висновок простий: коли “на злодієві і шапка горить” - пора тікати! От це про Анатолія Матіоса прямо в ціль. Екс Головний військовий прокурор полюбляє ефіри, де він як у “теплій ванні”: зручні запитання, немає сильних опонентів, лояльні журналісти/телеканали, і т. д. А тільки хоча б пів слова про його можливі злочини - значить час бігти. Та це і не дивно із таким то “шлейфом” діянь: 

і це ще далеко не весь перелік “досягнень” Анатолія Матіоса і його оточення…

На завершення хочемо зазначити: шановні колеги-журналісти, якщо плануєте запросити Матіоса на інтерв'ю, телеефір, тощо - будьте готові до переліку тем/запитань на які він поставить Вам “ТАБУ”. Причетність до злочинів, розшук Державним Бюро Розслідувань - ці питання не порушуйте, а то втече із студії. Цей урок вже освоєний частиною телеканалів, адже після резонансної втечі із “ПЕРШОГО НЕЗАЛЕЖНОГО” 7 квітня - він і дальше з'являється в ефірах, правда про розшук його вже не запитують - може ж образитись…    

Теги: Анатолій Матіос, Анатолий Матиос,Державним Бюро Розслідувань,ДБР,Матиос,Петро Філюк,суддя Филюк,судья Філюк,перший незалежний,військова прокуратура,Матіос розшук,Ірина Барах

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео