Понад 60 млн.грн податкового боргу вже сплачено – Олександр Туру

Понад 60 млн.грн податкового боргу вже сплачено – Олександр Туру
38858 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогодні вже сплачено понад 60 млн. грн податкового боргу – повідомив заступник начальника ГУ ДПС м.Києва Олександр Туру.

При цьому він нагадав, що з метою підтримки платників податків у період дії карантину, стимулювання їх до добровільної сплати податкових зобов’язань, недопущення виникнення та зростання податкового боргу, був прийнятий Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072, яким зокрема, передбачено списання штрафної санкції та пені у разі самостійної сплати платниками податків податкового боргу, який виник станом на 1 листопада 2020 року за основним платежем.

Нагадаємо, щоб скористатись зазначеною нормою, платникам необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу із заявою. Але слід врахувати виключення, на які не поширюється норма Закону. Зокрема вимоги Закону не поширюються на

  • великих платників податків;
  • осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Кодексом України з процедур банкрутства;
  • осіб, щодо яких наявні судові рішення, що набрали законної сили, якими розстрочено (відстрочено) стягнення податкового боргу;
  • банків, на які поширюються норми Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;
  • осіб, які мають податковий борг з митних платежів;
  • осіб, які мають заборгованість зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пені.

На сьогодні, аби скористатись нормами Закону щодо списання штрафних санкцій та пені,  платниками Києва подано до Головного управління  54 заяви і сплачено майже 60 мільйонів гривень податкового боргу, який обліковувався у платників станом на 1 листопада 2020 року.

«Зауважу, підприємства державної та комунальної власності, які мають податковий борг, що виник станом на 1 листопада 2020 року також мають можливість скористатись правом на списання штрафної санкції та пені» - додав Олександр Туру.

Нагадуємо, що на період карантинних обмежень прийом відвідувачів у столичних центрах обслуговування платників здійснюється за попереднім записом в телефонному режимі із зазначенням причини відвідування.

З повагою,

Прес-служба ГУ ДПС у м.Києві

Більше інформації на сторінці у Facebook 

а також на каналі в YouTube 

 

Теги: податкова,податкова декларація,термін подання податкової декларації,податки,погашення податкового боргу, Олександр Туру, ГУ ДПС,ГУ ДПС у м.Києві,сплата податкових зобов’язань, списання штрафної санкції т, податковий борг з митних платежів, підприємства державної та комунальної власності, списання штрафної санкції та пені, податкове законодавство, погашення боргу,платники податків,Наявність податкового боргу,списання безнадійного податкового боргу,В які строки слід сплачувати податок та борг по ньому,Як списати пеню та штраф у разі сплати податкового боргу, кількість податкових боржників ,Як списується податковий борг ,Чи можна сплатити достроково відстрочений податковий борг,На який час через карантин може бути відстрочено податковий борг,ДПС простить штраф у разі сплати податкового боргу,Чи погашається податковий борг з каси підприємства,Як дізнатися про списання податкового боргу,відстрочення РРО для ФОП і податкові пільги,Податкові пільги для бізнесу на час карантину,пільги для бізнесу, ФОП можуть списати податковий борг через карантин,Як фізособи можуть дізнатися про свій податковий борг,розстрочення податкового боргу

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео