Романтический клип от певицы MOROZOVA - «Вибрации Любви»

Романтический клип от певицы MOROZOVA - «Вибрации Любви»
8095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Певица MOROZOVA випустила новый, совершенно светлый и романтический трек, а также клип на одноименную песню. «Вибрации Любви» несет в себе женскую нежность, красоту и тепло. 

«Я считаю, сама песня достаточно легкая и светлая, поэтому мы решили вложить те же эмоции в клип. С режиссером Владимиром Якименко мы создали творческую атмосферу, в которой каждый смог реализовать свои идеи. Для этого, мы отправились в прекрасное место – остров Джарылгач,» - поделилась певица MOROZOVA. 

Интересный факт: исполнительница уже снимала клип на этом острове 6 лет назад. Стоит заметить, клипы снятые на одном и том же месте, получились совершенно разными по своей стилистике, и атмосфере. 

«Мы снимали 3 дня, это прекрасный опыт для нас. Было интересно просыпаться рано утром, чтобы ехать на другой конец острова ради прекрасных видов. Как только мы прибыли на место, сразу же отправились на сьемки. Какой бы усталости у нас не было – мы должны были приступить к созданию классного продукта. Как раз кадры с того вечера получились самыми яркими и запоминающимися» - продолжила певица. 

Трек «Вибрации Любви» помогает каждой девушке справится со своими личными переживаниями, ведь хочется, чтобы наши женщины плакали только от радости и счастливых мгновений. 

Автором музыки и слов выступила Анастасия Пустовит, над аранжировкой работали IKSIY MUSIC.

Сингл «Вибрации Любви» от MOROZOVA  доступен на всех цифровых площадках, а клип презентовала на официальном YouTube и на музыкальных телеканалах М1 и М2.

MOROZOVA - Вибрации Любви

Теги: Украина,Україна,MOROZOVA ,MOROZOVA,Вибрации Любви,песня Вибрации Любви,Певица MOROZOVA,MOROZOVA Вибрации Любви,Анастасия Пустовит,Пустовит,IKSIY MUSIC,M1,M2,Сингл «Вибрации Любви» от MOROZOVA,Сингл «Вибрации Любви» MOROZOVA,«Вибрации Любви» от MOROZOVA,«Вибрации Любви» MOROZOVA,остров Джарылгач,Джарылгач,Владимир Якименко,Якименко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео