У оскандалившегося замминистра инфраструктуры почти вся недвижимость записана на третьих лиц, но иномарки в собственности

У оскандалившегося замминистра инфраструктуры почти вся недвижимость записана на третьих лиц, но иномарки в собственности
38903 ПЕРЕГЛЯДІВ

Первый заместитель министра инфраструктуры (Владислава Криклия) Дмитрий Абрамович оказался замешан в махинации «Укрзализныци» с покупкой дизеля по завышенной цене, пишут СМИ. 

В материалах расследования говорится, что он имеет отношение к переводу менеджеров из «Киевпасстранса» в УЗ, которые сыграли главные роли в данном скандале: члены тендерного комитета Тимур Валиев и Татьяна Тысминецкая. Их координатором и организатором назвали Абрамовича. Итогом стала большая переплата на топливе, после которой все снова заговорили о злоупотреблениях и коррупции на железной дороге. Конечно, не первый раз, от многочисленных нарушений в «Укрзализныце» общество уже устало.

До того, как стать замминистра инфраструктуры Дмитрий Абрамович работал с 2008 по 2015 год в департаменте внешнеэкономической деятельности Министерства экономического развития и торговли, и дослужился до начальника отдела таможенно-тарифной политики.

С 2015 по 2017 года он был советником председателя, начальником отдела региональных геологических и геофизических исследований и международного сотрудничества Управления недропользования и международного сотрудничества, а потом и начальником этого Управления в Госслужбе геологии и недр Украины.

А с 2018 по 2019 год занимал должность главного консультанта аппарата советников и консультантов ООО НПФ «Криптон».

За это время Абрамович собрал разные активы, в основном записанные на знакомых и близких, причем по нереальным ценам. В своей декларации Нацагентству предупреждения коррупции за 2020 год он указал:

 • квартира в Киеве на 78,9 м.кв. по номинальной цене 14 грн, которая находится в совладении жены чиновника Наталии Абрамович (25%), а также еще нескольких человек (Инна Стецяк, Надежда Куляница и Александр Куляница);
 • квартира в Киеве на 79,28 кв.м. также по нереальной цене в 14 тыс. грн, в которой Дмитрий Абрамович указал регистрацию своего места проживания, владельцем заявлен Василий Абрамович;
 • квартира в Киеве на 107,2 м.кв. за 720 тыс. грн, находится в безоплатном пользовании у Дмитрия Абрамовича и его семьи. Собственником указана Надежда Куляница;
 • автомобиль Land Rover Range Rover Sport 2015 года выпуска за 553 тыс. грн;
 • автомобиль Toyota Camry 2007 года за 149 тыс. грн;
 • автомобиль Toyota Camry 2011 года за 147 тыс. грн.

При этом замминистра указал семейный доход за 2020 год в размере 1,4 млн грн:

 • 665 тыс. грн — доход от продажи Lexus NX 300h 2015 года;
 • 601 тыс. грн — зарплата от Мининфраструктуры;
 • 89,3 тыс. грн — помощь на ребенка от Госуправления делами;
 • 23,2 тыс. грн — соцпомощь от управления соцзащиты;
 • 21,6 тыс. грн — зарплата жены Наталии Абрамович от Государственного управления делами;

Наличные сбережения Абрамович заявил в размере $51 тыс., а на счетах — 79,7 тыс. грн и $89.

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.ua

Теги: Дмитрий Абрамович,Владислав Криклий,замминистра инфраструктуры

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео