Скандального забудовника з Ірпеня Алєксєєнка запідозрили в рейдерстві та захопленні земель

Скандального забудовника з Ірпеня Алєксєєнка запідозрили в рейдерстві та захопленні земель
48857 ПЕРЕГЛЯДІВ

Забудовника з Ірпеня Івана Алєксєєнка запідозрили в рейдерстві та продажі незаконно оформлених квартир у таунхаусі. Відповідну інформацію повідомила місцева жителька Тетяна в коментарі кореспонденту «СтопКору» після масштабної акції протесту, що відбулась у місті. Йдеться про земельну ділянку в с.Стоянка розміром в 10 соток.

ivan alekseenko irpen2

Фото: СтопКор

«Ми як власники землі уклали договір суперфіцію з Іваном Алєксєєнком, який, своєю чергою, не виконав зобов'язання згідно з угодою. На цій ділянці побудували таунхаус на 7 квартир, одна із них за договором суперфіцію належить власнику землі.

Але забудовник порушив договір суперфіцію, який втратив чинність за строком підписання. Попри це, Алєксєєнко продав помешкання (не зареєстровані) за підробленими документами. Наразі відкрито кримінальне провадження, триває судовий процес. За клопотанням прокуратури накладено арешт на земельну ділянку. При цьому забудовник через гостомельського державного реєстратора (попри арешт) зареєстрував майно», – розповіла жінка.

Вона також додала, що наказом міністра юстиції реєстрація була скасована, проте винні не покарані і досі.

ivan alekseenko irpen3

Фото: СтопКор

Зазначимо, раніше редакція «СтопКору» вже зверталася з інформаційним запитом до компанії «Новосел Інвест» в особі Івана Алєксєєнка, проте відповіді ми так і не отримали.

ivan alekseenko irpen

Фото: скриншот

Варто додати, що в ЗМІ неодноразово з’являлися повідомлення про будівництво в центрі Ірпеня на вул. Чехова, 25, до якого нібито причетне оточення колишнього мера міста Володимира Карплюка.

Відповідні оголошення про продаж квартир за вказаною адресою були розміщені на сайтах нерухомості.

Як вдалося з'ясувати, забудовником є такий собі «Новосел Інвест», який будував в Ірпені ЖК «Реноме» та «Sky». Забудовник відразу після перемоги на місцевих виборах людей Карплюка почав вирубувати дерева на вулиці Чехова, особливо постраждала ділянка навпроти готелю «Стокгольм».

Але після розголосу в пресі й ініціювання Нацполіцією трьох кримінальних справ забудовники різко згорнули будівництво.

stopcor.org

Теги: забудовники,Іван Алєксєєнко,Алєксєєнко ,Новосел Інвест,ЖК Реноме,Sky,Ірпінь

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео