Патріарх Філарет взяв участь у програмі “Постаті з Тетяною Даниленко” на 4 каналі

Патріарх Філарет взяв участь у програмі “Постаті з Тетяною Даниленко” на 4 каналі
6311 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 квітня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет був гостем програми “Постаті з Тетяною Даниленко” на 4 каналі.

Святійший Патріарх відповів на різні духовні та етичні актуальні питання, які зараз турбують українське суспільство.

У діалозі з ведучою п. Тетяною Даниленко Предстоятель Київського Патріархату розповів як Церква буде святкувати Великдень в умовах пандемії коронавірусу та пояснив духовні причини, через які Бог попустив у світі COVID 19. Його Святість висловив думку щодо загрози великої війни між Україною і Росією та прокоментував можливу зустріч Президента України Володимира Зеленського з очільником РФ Володимиром Путіним у Ватикані.

Розмірковуючи над долею Православ’я в Україні, Предстоятель пояснив чому для Української Церкви є важливим статус Патріархату, а не Митрополії, розповів про сучасний стан української православної діаспори та відповів на питання чи відбудеться довгоочікуване об’єднання православних в нашій країні. Патріарх надав духовну оцінку вчинку митрополита Епіфанія та розповів, що він відчуває після зради найближчих учнів та співбратів-архіпастирів.

Святійший владика також поділився особистими думками під час важкої хвороби коронавірусу та дав поради людям, що переживають важкі обставини, як не “опустити руки” і не втратити надію. На завершення, Патріарх Філарет привітав глядачів з прийдешнім святом Пасхи, Світлого Христового Воскресіння, де закликав завжди пам’ятати, що після зради, випробувань, страждань, приходить Воскресіння – перемога життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою.

Про все це, та відповіді на інші актуальні питання, дивіться у передачі.

Пресслужба Київської Патріархії
за мателіалами 4 каналу

Теги: Украина,Україна,Патріарх Філарет,Патріарх ,Філарет,Тетяна Даниленко,Даниленко, “Постаті з Тетяною Даниленко”,програма “Постаті, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Патріарх Київський,українське суспільство.,Церква,Церковь,Православ’я в Україні,Православ’я ,Епіфаній, COVID-19,COVID,Ковид, Коронавірус, коронавирус,эпидемия, пандемия,пандемия коронавируса,Эпидемия коронавируса,Пасха,Ватикан,Путін,Путин,Владимир Путин,Владимир Путин Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео