Пудрик Денис и его увольнение

Пудрик Денис и его увольнение
48856 ПЕРЕГЛЯДІВ

За два месяца работы Пудрика Дениса на посту главы Одесской таможни, в бюджет государства были зафиксированы высочайшие поступления за два последних года. Эти данные сам Пудрик Денис огласил в "РБК-Украины" после того, как был уволен со своей должности. При бывшем руководителе таможня Украины значительно увеличила объём поступаемых денежных средств и повысила свою эффективность.

Пудрик Денис

Увольнение произошло 21 октября. Бывший руководитель открыто заявляет о том, что за столь небольшое время службы ему удалось достичь отличного результата. Именно после увольнения с должности Пудрик Денис начал открыто общаться с прессой и говорить о своих заслугах.

Августовские показатели поступлений денежных средств от таможни достигли 3,7 млрд гривен. Это на 1,1 млрд больше, чем в этом же месяце прошлого года. Данная сумма стала самой большой за 2020 год. В сентябре показатель платежей таможни достиг отметки в 3,8 млрд. Сумма за третий квартал 2020 года выросла на 2,5 млрд гривен по сравнению с тем же периодом за 2019 год.

По предварительным данным за октябрь, ожидаемая сумма таможенных платежей составляет около 3,8 млрд гривен.

Сам Пудрик Денис о своём увольнении не сожалеет. Бывший глава таможни Украины рассчитывает на то, что на все вопросы касательно этого дела найдутся ответы. В данный момент Пудрик занимает пост заместителя главы Одесской таможни. Напомним, что в 2015 году Пудрик также был отстранен с поста руководителя Кировоградской таможни. Он был восстановлен в марте 2020 года. В 2019 году Денис был исполнял обязанности проректора Национальной академии фискальной службы.

22 октября на пост главы Государственной таможенной службы был поставлен Евгений Ентис, заменивший Андрея Павловского. За 2020 год это четвертая замена, произведенная на этой должности.

Политический эксперт Константин Бонадренко отметил, что назначение данного человека на пост руководителя Одесской таможни является огромным минусом для контрабандистов.

Ситуация получилась достаточно неоднозначная и требует более пристального рассмотрения. Множество жителей Одессы и представителей СМИ недовольны увольнением Дениса Пудрика и требуют более подробного разъяснения ситуации. В настоящее время имеется большое количество факторов, которые говорят о том, что Пудрик Денис являлся одним из лучших руководителей таможни за последние несколько лет работы службы.

Виктория Опенько

Теги: Пудрик Денис,Одесская таможня,Евгений Ентис,контрабандисты,контрабанда

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео