Пудрик Денис - Таможня, бери пример с патрульной службы полиции

Пудрик Денис - Таможня, бери пример с патрульной службы полиции
38782 ПЕРЕГЛЯДІВ

Единственное решение, которое видит новый заместитель Одесской таможни Пудрик Денис - сделать так же, как и патрульная полиция при своем реформировании. Достаточно одобрения со стороны руководства страны и кадровый состав полностью сменится на молодых и перспективных сотрудников. Дополнительно потребуется только создать хорошие условия для работы и обеспечить их всем необходимым (источник УНН).

Крафтовые соусы Украины TOKO

“Сейчас таможня Украины не в самом лучшем состоянии и требует срочного обновления. Взятки, сотрудничество таможенников (различные должности) с контрабандистами - это только верхушка айсберга и ее не скрыть, как бы заинтересованные в этом не старались” - со слов Пудрика.

Точное следование примеру патрульной полиции - лучшее решение, которое требует внимания. Именно они стали первыми и последними на данный момент, кто начал работать по-новому.

Пудрик Денис предоставил свою точку зрения на процесс реорганизации таможенной службы - “Только комплексная реорганизация - другого пути не существует. Патрульная полиция является отличным примером как нужно сделать. А требуется не много - сделать зарплаты на достойном уровне (думаю, 25-30 тысяч гривен будет достаточно). Уже через один год старая таможня Украины (ее система) прекратит существование. При этом, занимать управляющие должности должны опытные люди, которые будут контролировать и обучать молодых сотрудников” - добавил Пудрик.

Со слов нового замначальника Одесской таможни, только такой подход к делу способен кардинально изменить ситуацию с таможенной системой.

“Решить вопрос со взятками - первостепенная задача. Чтобы у молодого не было желаний (ни под каким предлогом) лихоимствовать, достаточно просто сделать высокие зарплаты. После этого сразу вопрос о взятках отпадает автоматически. Отмечу, что это только начало реформы, к остальному подбираться нужно постепенно” - сказал Пудрик Денис.

“Что нужно сделать, чтобы молодые не брали взятки? Даже под предлогом приказа? - все просто. Достаточно сделать хорошую зарплату (25-30 тысяч гривен, а не 6-7 тысяч) и молодежь даже думать не будет о взятке. И это только начало реформы. Каждый сотрудник должен чувствовать защиту государства и системы, а не пытаться заработать лишние пару сотен гривен на “левых” декларациях. Приходится признать, что очень стыдно за людей и систему, породившую все это” - добавил Пудрик.

Пудрик Денис

Теги: Пудрик Денис,Одесская таможня,таможня ,Пудрик таможня ,патрульная полиция

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео