«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?

«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?
10272 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 квітня 2021 року в центрі Києва працівники ДБР затримали «на гарячому» адвокатесу під час отримання хабаря у розмірі 160 тис. дол. США.

З наших джерел вдалося дізнатися, що затриманою виявилася  громадянка України Цимановська Алла Сергіївна, 1984 року народження.

З офіційного повідомлення ДБР стало відомо, що Цимановська А.С. вимагала хабаря у громадянина України за вирішення питання щодо розгляду скарги у т.зв. «Антирейдерській комісії» Мінюсту.

 

 

 

Наші джерела повідомляють про наявність доказів того, що АО «Ілляшев та партнери» системно займається «вирішенням» питань у т.зв. «Антирейдерській комісії» Міністерства юстиції України за неправомірну вигоду, яка в подальшому адвокатами передається безпосередньо Міністру юстиції України Малюсці Д.Л. та іншим службовим особам Міністерства юстиції.

Цікавим є те, що сам Малюска Д.Л. - клієнт АО «Ілляшев та партнери» та знає про всі факти отримання хабарів адвокатами, а також підтримує дружні стосунки з її керуючим партнером Ілляшевим Михайлом Ігоровичем.

Зазначена молода особа являється адвокатом Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Ілляшев та партнери» (керуючий партнер – Ілляшев Михайло Ігорович). АО «ЮФ «Ілляшев та партнери» досить відома компанія, яка надає послуги у багатьох країнах Європи, а також тимчасово окупованій території АР Крим та території Російської Федерації, незважаючи на агресію проти України.

На сайті АО «Ілляшев та партнери» було вказано, що Цимановська А.С. спеціалізується  на медичному праві та сфері охорони здоров’я, а іноді надає послуги у сфері будівництва, управління та експлуатації об’єктів нерухомості, однак в день затримання вказана інформація була видалена.

Слід також звернути увагу на те, що після працевлаштування у
АО «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. дозволила собі придбання трьох кімнатної квартири загальною площею 77 кв.м., за адресою: м. Київ, вулиця Регенераторна, 4, квартира 15-163 (оформлена 08.07.2016 на її батька Цимановського С.О., 1959 року народження. Вартість такої квартири на ринку стартує від 4 млн. грн.

Дивним залишається той факт, що з моменту свого працевлаштування у «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. збільшила кількість відпочинку у найдорожчих готелях Туреччини (Regnum Carya), ОАЕ (Caesars Resort Bluewaters), Кіпру (The Royal Apollonia), Єгипту (Rixos та Hilton), В’єтнаму (Dusit Princess Moonrise Beach Resort), КНР (Lan Hotel (Kuanzhai Alley) та Сполучених Штатів Америки (готель «Плаза» у м. Нью-Йорк та The Peninsula Beverly Hills у м. Лос-Анджелес), а також різноманітні круїзи на найдорожчих круїзних лайнерах сьогодення. Загалом Цимановська А.С. протягом 2016-2020 років витратила лише на відпочинок та подорожі близько 180 тис. дол. США.

При цьому, середній річний дохід Цимановської А.С. складає лише 60 тис. грн.

Цимановська А.С. у ході бесіди з ошуканими «антирейдорською комісією» громадянами неодноразово повідомляла, що заступниця Міністра юстиції України Оніщук О.М. (згідно розподілу повноважень відповідальна за діяльність «Антирейдерської комісії» та Офісу протидії рейдерству) та керівник Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України
Дубовик В.В. (син колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Дубовика В.Б часів Віктора Януковича) є безпосередніми виконавцями протиправної схеми з прийняття «необхідних» рішень «Антирейдерською комісію» Мінюсту та повністю впливають на процес прийняття таких рішень. Однак, «необхідні» рішення, за словами Цимановської А.С., приймаються лише після передачі Малюсці Д.Л., Оніщук О.М. та Дубовику В.В. повної суми хабаря наперед.

www.open-ua.net

Теги: Алла Цимановська,Мінюст, Малюска, Цимановська Алла Сергіївна, ДБР , Цимановська А.С. вимагала хабаря у громадянина України за вирішення питання щодо розгляду скарги ,Ілляшев та партнери,Ілляшев Михайло Ігорович,Цимановська,Минюст
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео