Миллиардер Веревский продал сам себе Mercedes-Benz GLE400 или как с легкостью обокрасть государство на 200 тыс

Миллиардер Веревский продал сам себе Mercedes-Benz GLE400 или как с легкостью обокрасть государство на 200 тыс
6630 ПЕРЕГЛЯДІВ

Миллиардер Веревский в 2017 году продал сам себе автомобиль Mercedes-Benz GLE400Coupe.

Сделка прошла между двумя его компаниями «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД» и «СИТИ БИЗНЕС ЭСТЕЙТ» на сумму свыше 1 млн грн, где НДС составил более 200 тыс. грн.

Примечательно, что на момент сделки компания- покупатель «СИТИ БИЗНЕС ЭСТЕЙТ» уже официально находилась в процессе ликвидации.

Это говорит о том, что вероятно, целью сделки были махинации с НДС.

Как известно, «КЕРНЕЛ» неоднократно уличали на злоупотреблениях и уклонении от уплаты НДС. При этом компания считается лидером по возмещению этого налога с бюджета страны. В прошлом году «КЕРНЕЛ» получил суммарно около 10 млрд грн.

Вторым бенефициаром компании выступает самый богатый народный депутат Украины, член партии «ВІДРОДЖЕННЯ» Виталий Хомутынник.

Справка. "КЕРНЕЛ" - крупнейший производитель и экспортер подсолнечного масла. Торговые марки компании: "Чумак", "Стожар", "Щедрый дар".

Источник

Теги: Украина, Україна,Mercedes-Benz GLE400Coupe,Mercedes-Benz ,Mercedes,Миллиардер Веревский,КЕРНЕЛ-ТРЕЙД,КЕРНЕЛ,СИТИ БИЗНЕС ЭСТЕЙТ,НДС,ВІДРОДЖЕННЯ,Відродження,партия ВІДРОДЖЕННЯ,партія ВІДРОДЖЕННЯ,Народный депутат Украины,Народный депутат,нардеп,нардеп Веревский,народный депутат Украины Веревский,"Чумак", "Стожар","Щедрый дар",Щедрый дар,Чумак,Стожар,Бизнесмен Андрей Веревский ,олигархи,деньги из бюджета, Верховна Рада,депутаты , Юрий Косюк,Мироновский хлебопродукт,Президент Зеленский ,косюковский бизнес,оптимизация налогов,снижать цены на свою продукцию,Кернел-Трейд,АДМ Юкрейн,Сантрейд,НИБУЛОН,Борис Шестопалов,большие холдинги,экспорт,Александр Скорик,глава Совета ассоциации мясной продукции, Александр Скорик, глава Совета ассоциации мясной продукции.,Олег Кулинич ,Михаил Бродский, олигарх Андрей Веревский,Андрей Веревский,Веревский,Бамбизов Евгений,Государственная налоговая служба (ГНС), ГНС Украины,уклонения от уплаты налогов,Махинации,схемы,скрутки НДС,Кернел-Групп,Бизнесмен Андрей Веревский,Верховная Рада Украины, Андрей Веревский,аграрный олигарх Андрей Веревский,предприниматели,цены на продукты,молокопродукты,сырьевая сфера,подорожали продукты,в Украине резко подорожали продукты,Хлебодар,продукты питания,Kernel ,Kernel Holdings ,аграрный сектор ,Александр Мороз ,Андрей Веревский ,Блок Юлии Тимошенко ,Высший административный суд ,Компромат, Михаил Веревский ,монополист ,Партия Регионов, Соняшник ,Стожар ,Укрсоцбанк, Хлеб Украины, Чумак ,Швейцария, Щедрый дар,Андрeй Вeрeвcкий
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео