Злата Лагутіна: у Києві протягом січня-квітня 2021 року податкові надходження до бюджетів усіх рівнів склали понад 42 мільярди гривень

Злата Лагутіна: у Києві протягом січня-квітня 2021 року податкові надходження до бюджетів усіх рівнів склали понад 42 мільярди гривень
39009 ПЕРЕГЛЯДІВ

«У січні – квітні 2021 року столичні платники податків перерахували до бюджетів усіх рівнів 42 мільярди 110 мільйонів гривень, що на 4 мільярди 422 мільйони гривень, або на 12 % перевищує минулорічні надходження за аналогічний період», – повідомила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.  

Так,  до Державного бюджету України платниками  м. Києва у січні – квітні 2021 року сплачено 29 мільярдів 658 мільйонів гривень, що на 1 мільярд 691 мільйон гривень, або на 6 % більше ніж за відповідний період 2020 року.

Зростання надходжень до Державного бюджету України впродовж січня – квітня 2021 року (у порівнянні з відповідним періодом 2020 року) відбулося за такими основними податками:

- податок на доходи фізичних осіб – 9 мільярдів 152 мільйони гривень, що більше на 24 % або на 1 мільярд 770 мільйонів гривень;

- податок на прибуток підприємств – 4 мільярди 820 мільйонів гривень, що більше на 2 % або на 85 мільйонів гривень;

- військовий збір – 1 мільярд 472 мільйони гривень, що більше на 19 % або на 236 мільйонів гривень.

«Зростання показників дохідної частини бюджету є спільним результатом платників податків та податківців м. Києва. Фахівці столичної ДПС працюють над забезпеченням сприятливих умов для повної та своєчасної сплати податків», – підкреслила Злата Лагутіна.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine


kyiv.tax.gov.ua, .facebook.com

Теги: Злата Лагутіна,Злата Лагутіна ДПС,податкові надходження,податкові надходження до бюджетів,головне управління ДПС у м. Києві,Головне управління ДПС,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна, Державний бюджет України,Бюджет,Державна податкова служба України,податк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео