Вместо дачного домика – высотка: в Киеве несанкционированно возводят бизнес-центр

Вместо дачного домика – высотка: в Киеве несанкционированно возводят бизнес-центр
43450 ПЕРЕГЛЯДІВ

Должны были построить частный дом, а возводят бизнес-центр: в Протасовом Яру в столице без согласия соседей и в нарушение строительных норм прямо на подпорных стенах растет многоэтажный монстр. Почему органы архитектурного и строительного надзора игнорируют эту проблему? Наталья Дигтяр провела расследование.

Несанкционированное сооружение возводят в Киеве, напротив ЖК «Альпийский». Хотя жители жилого комплекса не согласовывали это строительство.

«Мы видим по документам, что регистрация БЦ "Альпийский" уже состоялась, мы прекрасно понимаем, чтоздесь будет не менее 7 этажей,и мы с этим категорически не согласны», - говорит г-жа Яна.

Кстати, в документах указывается, что на участке должен быть частный жилой дом. Однако даже несведущему в архитектуре понятно, что это больше похоже на бизнес-центр. Что здесь на самом деле строится, неизвестно. Паспорт объекта исчез. Хотя журналистам «СтопКора» его удалось зафиксировать.

альпийский1

Паспорт объекта Фото: скриншот

Но это еще не всё. В это трудно поверить, но здание возводится рядом с опорной стеной, которая удерживает склон от оползней, и рядом с проезжей частью. Последствия такого строительства для жителей района могут быть фатальными.

Кроме того, этот участок, как прописано в Генеральном плане Киева, вообще относится к транспортной инфраструктуре! Поэтому непонятно, каким образом Государственный геокадастр выделил эту землю под строительство. Возможно, представители застройщика просто не хотели показывать съемочной группе разрешительные документы.

Согласно реестру прав собственности, совместными владельцами этого земельного участка по адресу Докучаевска, 25 являются двое – Армен Варданян и Раиса Полончук. Однако землю они сдали в аренду компании «БЦ Альпийский». То есть, по сути, сами себе. Ведь владельцы этой компании те же – Варданян и Полончук.

stopcor.org

Теги: БЦ Альпийский,ЖК Альпийский,Армен Варданян,Раиса Полончук,бизнес-центр

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео