Злата Лагутіна: понад 12 мільярдів гривень надійшло до бюджету м. Києва протягом січня-квітня 2021 року

Злата Лагутіна: понад 12 мільярдів гривень надійшло до бюджету м. Києва протягом січня-квітня 2021 року
6947 ПЕРЕГЛЯДІВ

«До бюджету м. Києва, у січні – квітні 2021 року, платниками податків столиці сплачено 12 мільярдів 452 мільйони  гривень податків, зборів та обов'язкових платежів. Надходження перевищили відповідний показник минулого року на 28 % або на 2 мільярди 731 мільйон гривень», – розповіла начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.

За   її   словами,   основними  джерелами   формування   місцевого бюджету у січні – квітні 2021 року є:

- податок на доходи фізичних осіб – 6 мільярдів 25 мільйонів гривень, що більше на 25 % або на 1 мільярд 206 мільйонів гривень ніж за січень – квітень минулого року;

- єдиний податок – 3 мільярди 297 мільйонів гривень, що більше на 24 % або на 638 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року;

- податок на прибуток підприємств – 550 мільйонів гривень, що перевищує показник минулого року на 1 % або на 7 мільйонів гривень;

- земельний податок та орендна плата – 1 мільярд 491  мільйон гривень, що  більше  на 47 % або на 478 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 657 мільйонів гривень, що більше на 64 % або на 256 мільйонів гривень ніж за січень – квітень 2020 року;

- акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 253 мільйони гривень, що більше на 65 % або на 99 мільйонів гривень ніж за аналогічний період минулого року.

За січень-квітень 2021 року надійшло 17 мільярдів 233 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 17 % або на 2 мільярди 562 мільйони гривень більше ніж у відповідному періоді 2020 року. 

Як зауважила Злата Лагутіна, таких результатів вдалося досягти, переважно, завдяки сумлінному ставленню платників до виконання обов’язку зі сплати податків.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine


Джерело:kyiv.tax.gov.ua, facebook.com

Теги: Злата Лагутіна,Злата Лагутіна ДПС,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Головне управління ДПС,головне управління ДПС у м. Києві, Державний бюджет України,Бюджет,податки,Лагутина,Лагутина Злата ,Лагутіна,Лагутіна ДПС,ДПС,InfoTAX,налоги
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео