«Якою б не була назва чи статус операції, йдеться про російсько-українську війну. 3 роки тому АТО стала ООС», - Андрій Таран

«Якою б не була назва чи статус операції, йдеться про російсько-українську війну. 3 роки тому АТО стала ООС», - Андрій Таран
8624 ПЕРЕГЛЯДІВ

Календар невблаганно веде лік часу. 14 квітня ми згадували гірку дату – початок Антитерористичної операції 2014 року.  4 довгих роки АТО. Небачений до того опір українського суспільства навалі Російської Федерації.

30 квітня 2018 року о 14:00 формат операції на Донбасі змінився - розпочалась Операція Об’єднаних сил. Не змінилося основне завдання із відсічі збройної агресії Російської Федерації, захисту територіальної цілісності і суверенітету України.

Від стримування ворога і стабілізації ситуації на Донбасі було поставлено мету перейти до звільнення території України від російських окупаційних військ.

Безпосереднє керівництво силами оборони у визначених районах перейшло до Збройних Сил України.

Держава ввела у дію принципово новий і необхідний для виконання безпекових завдань комплекс військових і спеціальних організаційно-правових заходів, спрямованих на протидію діяльності збройних формувань Російської Федерації. Запроваджений особливий порядок в районі конфлікту надав військовослужбовцям розширених прав, максимально адекватних безпековим загрозам в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Сили оборони держави отримали більш відповідну до реалій, а відтак і більш ефективну організаційну основу. За принципами і стандартами НАТО було створено Командування об’єднаних сил для керівництва усіма операціями Збройних Сил України та об’єднаний командний пункт Об’єднаних сил для управління операцією на в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Зміна АТО на ООС мала свої наслідки і для місцевого населення. Держава отримала дієвіші інструменти допомоги людям прифронтових населених пунктів та поліпшення соціально-економічних умов в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

Арифметика дат болюча: 4 роки АТО +3 роки ООС = 7 років війни Росії проти України. Як  би не називались операції з оборони рідного краю, безсумнівне одне - це наша відповідь на агресію Російської Федерації. 

Останні місяці ще раз показали – не треба мати жодних ілюзій: сотні кілометрів українсько-російського кордону - це сотні кілометрів фронту.  Тримати його – завдання наших оборонців. Місія політиків  - сконцентруватися на врегулюванні та припинення війни на Донбасі мирним шляхом.

За сім років стримування російської агресії спроможності Збройних Сил України зросли кардинально, як і здатність інших силових структур до спільного, узгодженого виконання завдань оборони.

У нас є Об’єднана сила, у нас є політична воля, у нас є міжнародна підтримка. Разом переможемо!

Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій Таран

mil.gov.ua

Теги: Андрій Таран, АТО , Анатолий Матиос,Міністр оборони України,ООС ,Операція Об’єднаних сил,війна, Росія,Україна,військова агресія,Таран,Андрей Таран Википедия,Матиос,Анатолий Матиос Википедия,Министр обороны, министр обороны Украины Андрей Таран,Украина
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео