Шановний Bolt! Ваш водій Ігор Чередничок - конч#ний муд@к і ч#о, оскільки тільки така людина могла б висадити серед ночі 85-річну жінку через справедливу вимогу вдягнути маску

Шановний Bolt! Ваш водій Ігор Чередничок - конч#ний муд@к і ч#о, оскільки тільки така людина могла б висадити серед ночі 85-річну жінку через справедливу вимогу вдягнути маску
52597 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як правило, нічого не пишу на 9 травня. Набридли вічні конфлікти між прихильниками і супротивниками «Вєлікай пабєди». Мій батько, який став фронтовиком у 15 років і у 1945-му дійшов до Берліна, ніколи не страждав «побєдобєсієм» і все життя вважав, що «Велика Перемога» далась нам ціною величезних жертв. Багато разів повторював, що цей день має бути Днем пам’яті всіх загиблих. На жаль, пішов із життя у 2014-му і не дочекався, що у 2015-му його ідея втілилась у життя...

Але сьогодні не про нього. Сьогодні про маму, чиє свято (День Матері) також у цьому році відзначається 9 травня. 

Звісно ж, відвідали разом могилу батька, після чого я запросив її до себе. Посиділи, позгадували часи її молодості. Засиділись допізна...

Майже опівночі викликав їм з сестрою таксі, щоб їхали додому. Таксі Bolt приїхало достатньо швидко. Бачу, водій без маски. Коректно звертаюсь до нього, щоб дотримувався карантинних обмежень, оскільки в салоні 85-річна невакцинована людина і це питання її безпеки.

У відповідь чую мурчання, типу «мені це нє нада і єслі не нравицця, то відміняйте заказ», але порившись у бардачку все ж таки видобуває маску і натягує собі на писок. Я дякую за розуміння і таксі відчалює від мого будинку. Конфлікт ніби вичерпано.

Через дві хвилини мені телефонує сестра Irina Strannikova (добре, що вона була разом з мамою) і каже, що цей неадекват висадив їх, пославшись на те, що в нього «плани змінились».

Звісно ж, ставлю 1 в додатку і пишу гнівну скаргу в Bolt. «Пробиваю» телефон водія в Getcontact і розумію, що я не один потерпілий від хамства і чмошної поведінки водія (див. фото).

Шановний Bolt! Ваш водій Ігор Чередничок, телефон +380 (93) 200 22 32 - кончений мудак і чмо, оскільки тільки така людина могла б висадити серед ночі 85-річну жінку через справедливу вимогу вдягнути маску. 

Навіть не так. Не вимогу самої жінки, а вимогу її сина, якому він не зміг суперечити, а тільки від‘їхав за ріг будинку, вирішив відігратись на літній людині, яка у такому віці не здатна чинити опору. 

На жаль, Bolt не надає номеру машини по замовлених поїздках, інакше я б опублікував і номер машини, на якій це чмо працює. Але всіх небайдужих прошу зробити цю потвору відомою максимальним репостом.

Плюс до карми гарантовано...

Andriy Strannikov

Теги: Ігор Чередничок,Bolt ,bolt киев,такси

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео