Айнара Кужбаева – эскорт от 1000$ и выше

Айнара Кужбаева – эскорт от 1000$ и выше
13082 ПЕРЕГЛЯДІВ

Айнара Кужбаева – эскортница из Саратова

Друзья знакомьтесь, Айнара Кужбаева. Айнара уже пару лет в эскорт теме, бывает «налетами» в Москве, сама из Саратова. Представляется именем Лаура, в эскорт ее затянула одна знакомая, бюджеты от 1000$ и выше.

У неё очень красивая фигура, можете убедится на проходке все видно! Вообще девушка для своей нации реально красивая! Могла бы и без эскорта себе нормально мужика найти, но их тянет эта грязь как не знаю. Что, хотят легких денег?

Ее Фото гуляют не только у агентов, но и половины скаутов всего СНГ. Очень сильно ее засветили! Ну изначально Айнара планировала у шейхов заработать миллионы, для этого все эти анкеты-проходки, extra-yes, но конкуренция там огромна!

Везёт не всем, в данный момент Айнара Кужбаева ездит по обычным дядям.

***
Айнара Кужбаева ездила по Европе/Азии вместе со своими подругами-девушками, Яной Кобзарь, Кристиной Артамоновой и другими, продавая свое тело за деньги и подарки на курортах. Обманула многих мужчин на веб-камеру.

Трахалась со случайными парнями за деньги дома в Саратове, потом переехала в Москву, Санкт-Петербург, чтобы никто в Саратове не узнал всего того, что пока что неизвестно настоящим парням, которые у них были.

Айнара родила ребенка от Джея Сантоса из Мадрида. Была эксклюзивной шлюхой, которая залетела от него.

***

Это несколько фото, есть гораздо больше. Айнара и Яна Кобзарь мошенничали в веб-камере и в видеочате. В июне 2020 года у Айнары родилась дочь. Отец колумбиец, но жил в Мадриде. Его Instagram – @jaysantosmusic. Он был арестован в начале этого года за изнасилование девушки, которую встретил через Instagram, почти так же, как он познакомился с Айнарой.

 

Айнара и он трахались в первую ночь, когда она была там, и трахались всю оставшуюся неделю. Так она забеременела и думала, что это заставило ее выглядеть так, будто он был богат. Из-за этого она решила завести ребенка. Я расскажу вам больше в ближайшие дни.

Так же работает как вебмодель. Фотки можете глянуть здесь

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 9

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 10

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 11
Семья Айнары

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 12

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 13

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 14

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 15

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 16

Айнара Кужбаева - эскорт от 1000$ и выше 17

rnbee.net

 
Теги: Айнара Кужбаева ,эскорт,эскортница из Саратова,Айнара Кужбаева – эскортница из Саратова,Лаура, деньги,веб-камера,шлюхи,Яна Кобзарь ,вебмодель,проституция,ночные бабочки,секс,порно,рынок эскорт-услуг,секс-работницы,Повія,VIP Эскорт,Украина,Україна,ескорт,эскортница,эскортница Кужбаева,Кужбаева
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео