План оборони і нова редакція Стратегічного оборонного бюлетеня: Міноборони завершує розробку двох важливих документів, — Андрій Таран на Всеукраїнському форумі «Україна 30»

План оборони і нова редакція Стратегічного оборонного бюлетеня: Міноборони завершує розробку двох важливих документів, — Андрій Таран на Всеукраїнському форумі «Україна 30»
18381 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр оборони України Андрій Таран під час сесії «Стратегія національної безпеки України» Всеукраїнського форуму «Україна 30» відзначив основні пріоритети оборонної реформи і кроки з політики стримування Російської Федерації.

За словами Міністра оборони України, у чинній редакції Стратегії національної безпеки основною системною і довгостроковою загрозою національній безпеці є Росія.

— Нещодавно Російська Федерація зухвало продемонструвала всьому світові готовність розпочати широкомасштабну збройну агресію, розгорнувши довкола кордонів України свої війська. Держава-агресор становить небезпеку, тому важливий розвиток потенціалу стримування. Це три напрями скерування діяльності: боєздатні Збройні Сили і розвинута система оборони країни; підготовлений і мотивований військовий резерв; дієва система територіальної оборони, — зазначив Андрій Таран.

За словами Міністра, на шляху досягнення цілей Стратегії нацбезпеки, Міноборони спільно з народними депутатами України розробило низку законопроєктів. Зокрема, проєкт закону щодо територіальної оборони уже перебуває на зовнішньому погодженні. Очікуються зміни до законів України «Про розвідку», «Про оборону України», «Про Збройні Сили України». Крім того, у Міністерстві оборони завершується розробка двох важливих концептуальних документів — нової редакції Стратегічного оборонного бюлетеня і Плану оборони України.

— Можу виокремити три шляхи досягнення цілей Стратегії нацбезпеки: реформування Збройних Сил і всього сектору оборони України відповідно до принципів і підходів НАТО; демократичний цивільний контроль і його зміцнення; розвиток боєздатності, боєспроможності усіх складових сил оборони. Для цього Міністерством оборони проводиться переозброєння українського війська, закуповується сучасна військова техніка, взаємосумісна з тією, що на озброєнні армій держав-членів НАТО. А це у свою чергу дозволить спільно діяти на полі бою, — резюмував Андрій Таран.

Окремо Міністр оборони зупинився на розвитку інфраструктури Збройних Сил та будівництві військових містечок. Особливо, за словами Андрія Тарана, це стосується військових частин і підрозділів, сформованих з 2014 року без пунктів постійної дислокації, казарменно-житлового фонду тощо. Крім того, триває впровадження реформи за напрямом соціального захисту військовослужбовців, результати якої очікуються вже цього року.

На переконання Міністра оборони України, успішне досягнення цілей Стратегії нацбезпеки відбувається також завдяки підтримці США, Великої Британії, Канади та інших партнерів. А практичні кроки з її реалізації дозволять продемонструвати українському суспільству і довести агресору, що Збройні Сили України здатні протистояти будь якій загрозі.

mil.gov.ua

Теги: Міноборони ,Андрій Таран,Міністр оборони України,Стратегія національної безпеки України,НАТО,Збройні Сили України,Україна 30,Украина,Україна, Минобороны Украины,Минобороны,Таран,Андрей Таран Википедия,ЗСУ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео