Для кого конкурс пане Рябікін? Володимир Григор'єв очолить Одеську митницю - посаду придбав йому Ігор Калєтнік, ціна питання 2 млн доларів

Для кого конкурс пане Рябікін? Володимир Григор'єв очолить Одеську митницю - посаду придбав йому Ігор Калєтнік, ціна питання 2 млн доларів
217590 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі проходить завершальна фаза оголошеного конкурсу на зайняття вакантних посад начальників регіональних митниць. Цікаво та надзвичайно прикро, що Голова Державної митної служби України Павло Рябікін на займаній посаді абсолютно не став новатором - він, як і його попередники банально та цинічно продає високі державні посади в очолюваній структурі.

Все за принципом: “не можеш побороти корупцію - очоль її”. Та й суми за посади, які отримує Рябікін, явно відбивають у нього навіть найменше бажання очистити Державну митницю від схематозів. 

Голова Державної митної служби України Рябікін Павло Борисович

А найцікавіше і водночас найбезглуздіше є те, що Павло Борисович Рябікін на відміну від своїх попередників - продає митницю по частинах і як кажуть “з потрохами”. Тобто, він як Голова Держмитслужби просто ріже державну структуру як торт і роздає ласі шматки всім, хто принесе йому цінний “подарунок” у вигляді зелених американських банкнот. І чим більший “зелений дарунок”, тим кращий шмат “пирога” у вигляді тієї чи іншої митниці виділяє пан Рябікін.  

2 мільйони доларів США - ціна посади Начальника Одеської митниці, а заразом її в цілому. 

З поміж інших, зараз триває конкурс і на посаду Начальника Одеської митниці - однієї із найбільш прибуткових в нашій державі. Тобто, вона є одним з найбажаніших “штатків пирога”, який зараз активно роздає-продає Павло Рябікін. Охочих очолити цю митницю чимало, точніше - 28 кандидатів, і це при окладі всього 18 тисяч гривень і з цілою горою обов'язків.     

Будемо відверті і об'єктивні: 18 тисяч грн і плюс певні надбавки - це на даний час в Україні не являється чимось надзвичайним. А тепер уявіть собі, що за посаду із цим окладом заплатили гастрономічні 2 мільйони доларів США, і це у гривні - 55 мільйонів. Нескладні обчислення дають зрозуміти, що сума яку заплатили за посаду Начальника Одеської митниці дорівнює 255 рокам перебування цієї людини на посаді, тобто 2 мільйони доларів людина отримає - якщо пропрацює там 255 років.

А тепер уявіть, що творитиметься на цій митниці?!... 

Добре, перейдемо до найцікавішого - хто ж цей щасливчик, який очолить Одеську митницю? І хто його щедрий меценат?  

Справа на фото Володимир Григор'єв, екс начальник Київської та Південної  митниць. Зліва: добре відомий, одіозний регіонал, комуніст, екс Голова  Державної митної служби України - Калєтнік Ігор Григорович. Ця парочка одіозних митників невпинно, пліч-о-пліч, грабували Україну у часи Януковича, а тепер вони повертаються.

Справа в тому, що саме Володимир Григор'єв вже як постфактум - очолить Одеську митницю. Спонсором його просування являється саме Ігор Калєтнік, який і за 2 мільйони доларів вирішив це питання із Головою митної служби Павлом Рябікіним. Хто думає, що це жарт - чекати залишилось недовго, адже в найближчий час Рябікін об’явить переможцем у конкурсі на пост начальника Одеської митниці саме Володимира Григор'єва. Тільки питання: для чого конкурс, якщо вже все вирішено, точніше куплено??? 

Володимир Григор'єв весь свій трудовий шлях був контрабандною "кишеню" Ігоря Калєтніка, і разом вони обкрадали державу на колосальні суми, що й зараз збираються продовжити. Якщо точніше, то без Калєтніка не було і не буде Григор'єва. Разом вони звісно трудились і на благо президента-втікача Віктора Януковича. Останній до речі, навіть присвоїв ГРИГОР'ЄВУ Володимиру Анатолійовичу -  спеціальне звання державного радника митної служби 2 рангу. І от зараз Григор’єв очолить Одеську митницю - а як же Закон про люстрацію? Що все уже - наочищались? Чиновники Януковича знову будуть грабувати Україну??? 

Сам Ігор Калєтнік уже практично рік як в Україні, а у 2014 році він як і багато слуг Януковича втік до Російської Федерації. Також варто зазначити, що він був одним із тих хто голосував за «диктаторські закони 16 січня» 2014 року, проте в останній робочий день Юрія Луценка на посаді генпрокурора кримінальне провадження проти нього було закрите, і це також викликає багато питань… 

Але якщо Калєтнік вже давно в Україні, то чому лише тепер він вирішив поставити свого начальника Одеської митниці Григор'єва? Чому не зробив цього раніше?  

У пeріoд “правління” Калєтніка нa різних пocтax митниці, свою активну діяльність розвинув Вадим Альперін - «Хрещений батько, король одеської контрабанди». Між собою вони непогано ладили. Сьогодні ж проти Альперіна введено санкції РНБО - він у списку десяти «лідерів» контрабанди. А як в народі говорять - “святе місце порожнім не буває”. От і Калєтнік взявся за справи, а що може бути кращим - чим свій, ручний Начальник митниці яким буде Володимир Григор'єв, і за якого регіонал-комуніст виклав 2 мільйони доларів хабара??? 

 Володимир Григор’єв - новий начальник Одеської митниці, Ігор Калєтнік - його керівник і голова всіх майбутніх схематозів… 

Питання до Президента Володимира Зеленського: санкції РНБО для чого - “щоб поміняти шило на мило?”. Як ми всі розуміємо: “від перестановки доданків - сума не міняється”... Так і при Калєтніку-Григор’єву - сума вкрадених в держави мільярдів також не зміниться, та й це в кращому випадку. Бо цій парочці вже як мінімум потрібно вкрасти 2 мільйони доларів за проплачену Рябікіну посаду начальника Одеської митниці…     

Далі буде...


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Павло Рябікін,Голова Державної митної служби України Рябікін Павло Борисович, Рябікін Павло Борисович,Голова Державної митної служби України ,Павел Борисович Рябикин ,митниця,Одеська митниця,Володимир Григор'єв,Калєтнік Ігор Григорович,Контрабанда,Закон про люстрацію,Юрій Луценко,Вадим Альперін , король одеської контрабанди,Хрещений батько король одеської контрабанди, РНБО, Володимир Зеленський,Президент України Володимир Зеленський,Володимир Григор'єв очолить Одеську митницю, Ігор Калєтнік, корупція,Державна митниця,Держмитслужба,Рябікін , Верховна Рада,Павло Рябікін митниця,Рябікін став п'ятим керівником ДМС ,депутаты ,міністр фінансів Сергій Марченко,ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА,Володимир Григор'єв митниця,Володимир Григор'єв таможня

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео