18 львівських компаній пов'язані з колишнім скандальним митником потрапили до нового санкційного списку РНБО

18 львівських компаній пов'язані з колишнім скандальним митником потрапили до нового санкційного списку РНБО
49413 ПЕРЕГЛЯДІВ

Половина підприємств пов'язані з колишнім львівським митником Володимиром Полуситком

До нового списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких застосовані санкції за рішенням РНБО, потрапив колишній впливовий львівський митник Володимир Полуситок та ціла низка пов’язаних з ним фірм. Перелік компаній, щодо яких запроваджено економічні санкції, оприлюднений в указі президента від 21 квітня, яким введено в дію відповідне рішення РНБО від 15 квітня. Раніше, на початку квітня, санкції були застосовані щодо двох львів’ян та 13 львівських компаній.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження або припинення торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, анулювання ліцензій, дозволів та інші обмежувальні заходи.

Загалом у новому санкційному переліку 95 фірм, з них – 18 львівських. Щонайменше дев'ять з цих фірм пов'язані з колишнім львівським митником Володимиром Полуситком, однак записані на його екс-дружину Ольгу Полуситок. 58-річний Володимир Полуситок багато років працював на миниці у Раві-Руській, а в останні роки – на митному пості «Городок» Львівської митниці. Звільнений з митниці навесні 2020 року.

Перелік львівських фірм, щодо яких застосовані санкції:

1. ТзОВ «Профітекс ЛТД». За даними YouControl, компанія зареєстрована у Львові, площа Петрушевича,2 трошки більше року тому. Як основний вид діяльності вказана оптова торгівля офісними меблями, серед інших – будівельно-монтажні роботи. Кінцевим бенефіціарним власником є харків’янка Тетяна Попова.

2. ТзОВ «УКРТОРГПРОМСНАБ». Зареєстроване 6,5 року тому у Львові, вул. Червоної Калини, 71. Основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля, загалом у переліку 46 видів діяльності. Протягом року компанія провела щонайменше три операції з «офшорами». Засновницею є мешканка обласного центру Миколаїв Єлизавета Снігір.

3. ТзОВ «Львівська фармацевтична фабрика». Зареєстроване понад 24 роки тому у Львові, вул. Свєнціцького, 5. Як основний вид діяльності вказане надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, також торгівля фармацевтичними товарами. Засновницями є львів’янки Ольга Полуситок та Софія Васильців.

4. ТзОВ «Максимус плюс». Зареєстроване 15 років тому у Львові, вул. Райніса, 28. Основним видом діяльності вказана організація будівництва будівель. Засновниця фірми – Ольга Полуситок.

5. ТзОВ «Ярославна». Зареєстроване майже 25 років тому у Львові, площа Григоренка, 4. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Серед інших видів діяльності – торгівля продуктами, напоями та тютюновими виробами. Засновницею є Ольга Полуситок.

6. ТзОВ «Яніна». Зареєстроване понад 25 років тому у Львові, вул. Театральна, 3. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновниця – Ольга Полуситок.

7. ТзОВ «Т.Д.В. Виробництво». Зареєстроване 13 років тому у Львові, вул. Кам'янецька, 44. Займається виробництвом дерев’яних конструкцій та столярних виробів. Кінцевими бенефіціарними власниками є Ольга ПолуситокСергій Сакаль та громадянин Словенії Мирон Кіндій.

8. ТзОВ «Торгова компанія «Система». Зареєстроване майже 20 років тому у Львові, площа Григоренка, 4. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновницями є Ольга Полуситок та Софія Васильців.

9. ТзОВ «Світлиця». Зареєстроване понад 25 років тому у Львові, вул. Степана Бандери, 69. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.Серед інших видів діяльності – ресторанний бізнес. Засновницею є Ольга Полуситок.

10. ТзОВ «Доротея». Зареєстроване понад 23 роки тому у Львові, пл. Соборна, 2А. Здійснює діяльність у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг мобільного харчування. Засновницею є Ольга Полуситок.

11. ТзОВ «Фірма «Галицький Бескид». Зареєстроване понад 25 років тому у Львові, вул. Заводська, 24. Основний виді діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновниками є львів’яни – Ольга ПолуситокМарія Нич та Роман Лосин.

12. ТзОВ «Прімар». Зареєстроване майже два роки тому у Львові, вул. Залізнична, 24. Зараз перебуває у стадії припинення. Здійснювало оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення. Протягом року провело кілька операцій з «офшорами». Кінцевий бенефіціарний власник – львів’янин Андрій Хоркавий.

13. ТзОВ «Авто-Імпортер». Зареєстроване трошки більше року тому у місті Вишневе на Київщині, згодом перереєстроване до Львова, вул. Бескидська, 33. 18 квітня цього року, після рішення РНБО про застосування санкцій, перереєстроване до Києва під новою назвою «Телавія Груп». Змінився і кінцевий бенефіціарний власник. Наприкінці 2020 року власником був мешканець Сумщини Ярослав Костирін, а зараз – громадянин Узбекистану Санат Рузімов. Основний вид діяльності фірми – неспеціалізована оптова торгівля.

14. ПП «Біпавер». Зареєстроване три роки тому у Львові, вул. Скляна, 11А. Основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Кінцевий бенефіціарний власник – мешканець Винників Андрій Наставський.

15. ТзОВ «Лайт Торг Лімітед». Зареєстроване 1,5 року тому у Львові, вул. М. Гоголя, 8. Основною вказана діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту. Компанія проводила операції з «офшорами». Кінцевою бенефіціарною власницею є мешканка Дніпра Світлана Аханова.

16. ТзОВ «Фортсет». Зареєстроване 1,5 року тому у Львові, вул. Пасічна, 127. Як сновний вид діяльності вказана неспеціалізована оптова торгівля. Кінцевим бенефіціарним власником є киянин Павло Лисенко.

17. ТзОВ «Евклаз». Зареєстроване вісім місяців тому у Львові, вул. Б. Котика,3. Основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Кінцевий бенефіціарний власник – киянин Станіслав Зварич.

18. ПП «Магістар-СГ». Зареєстроване майже три роки тому у Львові, вул. Навроцького, 33. Основною вказана діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами. Компанія фігурувала у кримінальних провадженнях, зокрема, щодо несплати податків. Кінцевий бенефіціарний власник – львів’янин Юрій Мохнач.

На початку квітня 13 компаній з Львівщини потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких застосовані санкції за рішенням РНБО через ймовріну причетність до контрабанди. Ці фірми пов’язані з екс-начальником Рава-Руської митниці та екс-депутатом Львівської облради Іваном Бокалом і відомим у кримінальних колах Володимиром Дідухом («Морда»). Обидва опинилися у списку «топ-10» українських контрабандистів.

zaxid.net


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Володимир Полуситок,санкції РНБО,Ольга Полуситок,Володимир Полуситок митниця,Полуситок митниця,Тетяна Попова,Єлизавета Снігір,Софія Васильців,Сергій Сакаль,Мирон Кіндій,Полусыток Владимир,Украина,Україна,Полуситок,Сакаль,Киндий,Кіндій,Попова,Снігір,Снигир
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео