Злочинні схеми "нетерпимого до корупції" або як Володимир Гройсман через ДФС і мільярдні розкрадання бажав здобути "місце під сонцем"

Злочинні схеми "нетерпимого до корупції" або як Володимир Гройсман через ДФС і мільярдні розкрадання бажав здобути "місце під сонцем"
55432 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми вперше публікуємо сенсаційні факти масштабного розкрадання Державного бюджету за допомогою “схемного кредиту”. Організатори привласнюють мільярди гривень щомісячно. І все це під “дахом” керівництва Державної фіскальної служби, яке так розхвалює прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

У попередній частині розслідування про самостійний похід Володимира Гройсмана на вибори ми описали маніпулятивні технології громадської думки із залученням відомих політичних експертів. Звичайно, це лише частина “політичної машини” прем’єр-міністра. Та серйозні політичні амбіції потребують серйозних фінансів. Ми отримали факти, які свідчать про вражаючі за своїми масштабами схеми розкрадання Державного бюджету у системі повністю підконтрольній Володимиру Гройсману та його вірній людині – голові ДФС Мирославу Продану. Тільки за один місяць організатори отримують “чистими” більше 9 млрд. грн.

Злочинні схеми нетерпимого до корупції Прем’єр-міністр Володимир Гройсман із боями планомірно вибудовує власну владну вертикаль. При цьому, він вміє постояти за своїх. Ось відповідь голови Уряду Гройсмана нардепу Тетяні Остріковій на питання щодо “інституту виконуючих обов’язків” та конкретно в.о. ДФС Мирослава Продана:

 «Він дуже відповідальний керівник. І дуже прогресивний, і абсолютно нетерпимий до будь-якої корупції. І бореться з контрабандою. І дає гарні показники».

Така характеристика з уст Гройсмана, скупого на похвали чиновникам, дорогого стоять. Її вартість – мільярди гривень. Нам вдалося отримати доступ до документів податкових органів, що дало змогу відтворити схеми розкрадання бюджету за допомого сумнозвісного “схемного кредиту”. Тільки за січень-лютий цього року, за скромними підрахунками, від всього лише частини злочинних схем, з бюджету було виведено майже 20 мільярдів гривень.Як Гройсман самостійно готується до виборів: в мережі з'явилися резонансні  документи - polygraf.net

Ключовими регіонами, де активно працюють “чорні діри” є: м. Київ — 21,6 млрд. грн., Львівська обл. – 7 млрд. грн., Київська обл. – 6,7 млрд. грн., Донецька обл. – 5,2 млрд. грн., Дніпропетровська обл. – 4,9 млрд. грн., Волинська обл. – 2,8 млрд. грн., Вказані цифри це обороти фірм лише за 2 місяці, що здійснюють т.з. “скрутки” та реалізовують “схемний кредит”. Усього йдеться про 48,5 мільярда гривень із яких до 40% (20% + 20%) залишилося в кишенях організаторів схем — 19, 4 млрд. грн. В середньому 9,7 млрд. грн. в місяць.

І це лише за частиною схем. Якщо порахувати річний вимір, то недоотримання бюджету складатимуть – 116,4 мільярда гривень. Якщо коротко, то одна із типових схем виглядає так: підприємства “А” офіційно імпортують товар та продають його за готівку. А потім документи, що залишилася на руках, за винагороду продають фірмі “Б” (за допомогою фіктивного договору про продаж та доставку товару) . Причому кошти за товар можуть реально переховуватися і “обналічуватися” або ж просто залишатися на фірмі “Б” у вигляді боргових зобов’язань. Фірма “Б”, в свою чергу, продає фірмам “В” документи на різну продукцію; “скручує” (на жаргоні спеціалістів). Документи можуть стосуватися товарів, хоч якось пов’язаних із операціями купівлі у фірм “А”, так і зовсім на інший товар. Сигарети запросто можуть “перекрутитися” в соняшникову олію. Продаються документи фірмами “Б” фірмам “В” (останні часто є реально працюючими експортерами) за 7-11% від реального обороту. Фірма “В” в результаті фіктивної купівлі має документи на товар, який або сама виготовила або придбала за нижчу ціну. Потім уже цей товар по документам йде на експорт і держава повертає ПДВ. Саме фірми ланки “Б” у схемі є ключовими. На них лягає основний тягар фіктивних операцій і саме по ним легко можна вирахувати порушення.

Тому “живуть” (працюють по схемам) вони не довго — в середньому 2-3 місяці, і вчасно закриваються. На зміну їм приходять нові. Зараз стала поширеною практика, коли юридично компанії-“скручовачі” оформляються на мешканців окупованих територій, щоб складніше було притягнути до відповідальності. Уся вищеописана схема у повному форматі дає змогу мінімізувати прибутки, “обналічувати” кошти, уникати оподаткування і по суті отримувати фіктивне ПДВ від держави. Податківці просто не можуть не побачити такі масштабні “скрутки”! Адже операції проводяться стисло в часі і на великі суми. Доступ до баз даних податкових накладних мають сотні працівників ДФС . Та вони не зупиняють мільярдні операції і не затримують порушників «на гарячому». Чому? До слова, анонсовано з 22 березня запуск нового механізму зупинки електронних податкових накладних за допомогою СМ КОР (система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків).

Відтепер рішення про реєстрацію або відмову реєстрації ПН/РК має ухвалювати Комісія регіонального рівня протягом 5-ти днів. Коли ж об’єм постачання становитиме понад 30 млн. грн., то рішення протягом 7 днів ухвалюватиметься на центральному рівні. Проте, без зміни головного принципу роботи – “запрограмована бездіяльність по визначеним фірмам” усі ці новації не мають особливого значення. Це лише призведе до ще “пліднішої” співпраці “смотрящих” із податківцями на місцях. Інститут “смотрящих” Створення дохідних схем, розподіл награбованого покликані забезпечувати спеціальні “смотрящі”. За кожним регіоном закріплений свій менеджер: >

м. Київ. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 21,6 млрд. грн. “Смотрящий”: ПУЛЯ Євген Валерійович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Белмонт груп” (ЄДРПОУ:41113589, керівник – Мерабішвілі Артур Акакійович)

Львівська область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 7 млрд. грн. “Смотрящий”: КОСТЮК Василь Васильович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Фрутта опт торг» (ЄДРПОУ:41191557, керівник – Додатко Євген Вікторович)

Київська область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 6,7 млрд. грн. “Смотрящий”: КАРФІК Юрій Юрійович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Юнікорс” (ЄДРПОУ:41010559, керівник – Маслов Максим Євгенійович>

Донецька область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 5,2 млрд. грн. “Смотрящий”: СТАДНИЧЕНКО Ігор Григорович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Риба торг” (ЄДРПОУ:41444193, керівник – Приходько Василь Іванович) “Смотрящі” передають кошти безпосередньо керівництву ДФС, що й забезпечує “сліпоту” контролерів та стабільну роботу схем.

Передають саме тому, кого так хвалить Гройсман, Мирославу Продану. Один із найбільших гаманців прем’єра для забезпечення безбідного життя та політичних амбіцій в надійних “нетерпимих до корупції” руках земляка!

ПРИМ.: в додатках: — схема розкрадання бюджету; — в окремих постах конкретні приклади по ключовим регіонам. СХЕМИ, ФІРМИ, ІМЕНА, ДОКУМЕНТИ тощо. Ми оприлюднюємо лише частину опрацьованої інформації з отриманого масиву даних: впевнені, що цього достатньо, щоб запрацювали правоохоронні органи, принаймні ті, котрі не “в долі” від цих схем. Окремим каналами комунікації з матеріалами також ознайомлені нардепи, антикорупціонери, журналісти та самі учасники схем. Тому будь-яка реакція чи її відсутність говоритиме багато про що…

Джерело


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Володимир Гройсман, прем’єр-міністр Володимир Гройсман.,ДФС,Продан, Мирослав Продан,Контрабанда,Мерабішвілі Артур Акакійович,ПУЛЯ Євген Валерійович ,КОСТЮК Василь Васильович ,Додатко Євген Вікторович,КАРФІК Юрій Юрійович ,Маслов Максим Євгенійович,СТАДНИЧЕНКО Ігор Григорович,Приходько Василь Іванович), корупція,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео