Злата Лагутіна: киянами задекларовано майже 40,4 мільярдів гривень

Злата Лагутіна: киянами задекларовано майже 40,4 мільярдів гривень
63254 ПЕРЕГЛЯДІВ

«За підсумками кампанії декларування 2021 року, у Києві подано 15 734 декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала майже 40,4 млрд грн», – розповіла начальник столичної податкової Злата Лагутіна.

За поданими деклараціями до сплати в бюджет узгоджено понад 958,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та більш ніж 149,8 млн грн військового збору.

Нагадуємо, що податкові зобов’язання, визначені платниками у річних деклараціях про майновий стан і доходи, необхідно сплатити до 01 серпня 2021 року.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine

Теги: ДПС,Злата Лагутіна,декларація,бюджет ,Начальник Головного управління ДПС у Київській області,ДПС у Київській області,Лагутина Злата,Злата Лагутіна ДПС,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Головне управління ДПС,головне управління ДПС у м. Києві, Державний бюджет України,Бюджет,податки,Лагутина,Лагутина Злата ,Лагутіна,Лагутіна ДПС,InfoTAX,налоги,податкові надходження,податкові надходження до бюджетів,Державна податкова служба України,Украина,Україна,ЛПС,Державний бюджет України,Державний бюджет ,бюджет України ,бюджет
Автор: wikibazacom
Мої відео