Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог”

Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог”
303061 ПЕРЕГЛЯДІВ

В листопаді 2020 року журналісти нашої редакції розкрили одну із численних шахрайських схем цинічного медіа-кілера - Чеславського Олега Євгеновича. Цей “персонаж” також величає себе великим генієм у сфері ІТ-технологій, правда якщо проаналізувати його проекти - то вони практично нічого собою не являють - це не більше як “пустушки”, які створювались для видурювання коштів в необачних спонсорів. До того ж, часто Чеславський вступає в зговір з посадовими особами різних організацій і вже разом з ними провертає афери.

Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, СпільноДія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenz, і . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. 

В результаті: створені ним, не без допомоги спонсорських коштів, проекти не приносять жодної користі людям/організаціям/держустановам які в них вклались... Та і це ще не все, адже сайти залишаються в управлінні самого Чеславського, який в подальшому їх використовує у своїх корисливих цілях, зокрема - для опублікування замовних, фейкових статей з метою очорнення, медіа-знищення громадських діячів, політиків та чиновників різних рівнів.    

Саме про одну із таких шахрайських схем розповіли в листопаді 2020 журналісти у матеріалі: «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ, ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»? 

Журналістське розслідування викликало великий резонанс в суспільстві і стосувалось воно так-званого проекту під назвою “Київський міський блог”. Цей сайт у своїх корисливих цілях Чеславський тривалий час піарив, як проект створений спільно із Київською мерією у в рамках програми «Kyiv Smart City», яку впроваджено(Kyiv Smart City) за ініціативи Віталія Кличко

Крім того, цей “бравий ІТ-шник” чітко прописав, що “Київський Міський Блог - це муніципальний соціальний проект громадянської журналістки, мета якого долучити мешканців столиці України до створення інформаційного ресурсу міста власними зусиллями; створення ресурсу який був створений киянами і для киян. Київська міська блогова платформа - це цілком соціальний громадянський проект, а тому в нас не має постійних авторів, редакторів і коректорів. Будь-який бажаючий може стати автором проекту…”

Крім цього, Олег Чеславський у цьому проекті використовував офіційну символіку міста Київ та адресу КМДА. 

Всіми цими даними Чеславський створив картинку, що сайт  “Київський міський блог” створений і має пряме відношення до мерії столиці. До того ж і фінансування на його створення відбулось за допомоги київської влади. До речі, він і по сьогоднішній день вказує, що проект - муніципальний, хоч таким ніколи він не був!!!  

Що найцікавіше, то це, що Чеславський користуючись офіційними атрибутами Києва та мерії - проводив активну чорну піар-кампанію проти Віталія Кличко, а за разом й інших чиновників та політиків різних рівнів, включаючи Офіс Президента на чолі із самим Гарантом. Добре придумав”, чи не так: очорнював людей під “прапорами” Київської мерії...   

Але всім схематозам рано чи пізно настає кінець, що й відбулось після опублікованого нашою редакцією журналістського розслідування. 

Та найцікавіше те, що Олег Чеславський після викриття швиденко взявся зачищати свою аферу!!! Та як кажуть - “рукописи не горять”, і сліди шахрайства в повному обсязі не приховати!!! 

Варто зазначити, що найперше Чеславський швидко змінив офіційні символи Києва та адресу КМДА - які використовував НЕЗАКОННО!!!    

  

Дальше на всіх парах почав дискредитувати програму «Kyiv Smart City», яку вказував - що саме в її рамках створений “Київський міський блог”  

Ну а дальше взявся зачищати “чорні” статті про Віталія Кличко, які були вказані журналістами нашої редакції. Проте скріни у нас залишились і вони вказані у викривальному матеріалі.  

Так приміром, на сайті “Київський міський блог” за лінком https://kyiv.org.ua/corruption/polskyi-tramvai-klychko-ystoryya-na-sto-myllyonov-dollarov%20  було Чеславським було опубліковано статтю: “Польский трамвай Кличко - история на сто миллионов долалров”

 

Зараз - сторінку не знайдено

До того ж, аналогічна ситуація і на сайті  https://fakeoff.org/ - на сайті від якого він усіми силами відхрещується, і на якому публікує фейкову інформацію та поливає брудом людей. Що ще раз доводить - сайт його і ним контролюється.

https://fakeoff.org/epidemic/polskiy-tramvay-klichko-istoriya-na-sto-millionov-dollarov%20 - лінк видаленої статті.

Зараз за цим лінком: 

 

Така ж ситуація з іншими публікаціями Чеславського, які були вказані у журналістському розслідуванні нашої редакції. 

https://kyiv.org.ua/corruption/klychko-podaryl-fuksu-kyevskoe-metro лінк видаленої статті.  

Зараз за цим лінком: 

Ще одна стаття

До того ж у журналістському розслідуванні було вказано, що Олег Чеславський так-званий “муніципальний” проект-сайт для народу використовував у власних політичних цілях - він рекламував партію «За майбутнє» з якою й сам мав намір потрапити у владу. Та на сьогоднішній день - вся інформація ВИДАЛЕНА, як із сайту “Київський міський блог”, так з особистою сторінки Чеславського у Фейсбук.

 https://kyiv.org.ua/politics/serhii-husovskyi-pidpryyemtsi-ye-partneramy-mista лінк видаленої статті.

Зараз за цим лінком: 

Із “Київського міського блогу” видалено всю інформацію про вибори і партію “За Майбутнє” 

Нагадаємо, що Олег Чеславський на виборах 25 жовтня 2020 року мав намір потрапити у владу під покровительством партії “За Майбутнє”, та не НЕ потрапивши до Київської міської ради вважав вибори нелегітимними та звинувачував в цьому владу Президента і народ

Як всі вже напевне зрозуміли - Олег Чеславський є звичайним шахраєм, який обдурюючи владу та спонсорів створює сумнівні, нічого не варті проекти, які в результаті використовує у власних корисливих цілях, зокрема для поливання людей брудом з метою наживи. Незважаючи, що він пробує защистити свої схематози - народ повинен знати його істинну сутність, а правоохоронці - розслідувати його злочини. 

Далі буде… 


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: [email protected]

Теги: Мер Кличко,Кличко, Виталий Кличко,Виталий Кличко Википедия, мэр Киева Виталий Кличко ,Мэр,мэр Киева,Імітатор-русофоб Олег Чеславський,Олег Чеславський,За майбутнє,FAKEOFF,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,Чеславський сайт,сайт фейкофф,чеславский олег,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславский,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,Чеславский,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский, Владимир Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський,Київський Міський Блог,Київська міська блогова платформа,Kyiv Smart City,мер Києва Віталій Кличко, Михайло Михайленко, Михайло Рачинський, Константин Кутепов,Денис Ковалев,Департамент публічних закупівель
Мої відео