Сильні разом: річниця співробітництва Збройних сил Канади з Україною

Сильні разом: річниця співробітництва Збройних сил Канади з Україною
272275 ПЕРЕГЛЯДІВ

18 травня 2018 року Міністерство внутрішніх справ України уклало з Міністерством національної оборони та Збройними силами Канади технічну угоду, яка поліпшить співпрацю у сфері військової підготовки. Домовленість, зокрема, передбачала підготовку особового складу, вибухотехнічну підготовку, медичну підготовку, модернізацію логістики, професійний розвиток і освіту офіцерів, а також мовні курси й співробітництво у сфері стратегічних комунікацій.

Протягом трьох років особовий склад Навчального центру спільно із колегами з операції UNIFIER продемонстрували ефективну співпрацю. Створено програму базової підготовки рядового складу (ПР-1), базового курсу лідерства (ПР-2),  головних сержантів взводів (рот) (ПР-3), за якими курсанти навчаються та застосовують свої знання у військовий частинах Національної гвардії України. Також за підтримки наших друзів, написано та апробовано програми для підготовки фахівців інженерного напрямку: «Сапер. Рівень 1», «Сапер. Рівень 2», «Сапер. Рівень 3», за допомогою яких підготовлені спеціалісти, які йдуть завжди попереду перших, зберігають життя військовим, цивільним та стоять на захисті своєї країни, домівки, родини. З метою покращення взаємодії та налагодження комунікації впроваджено курси по вивченню англійської мови для гвардійців. Завдяки співпраці з операцією UNIFIER на базі Навчального центру вперше у структурі МВС проходять підготовку бойові медики взводів. Варто відзначити, що окрім розробки програми, у 2020 році був підготовлений інструкторсько-викладацький склад та створено навчально-матеріальну базу, фінансування якої здійснено за підтримки наших іноземних колег із Канади та Швеції.

«Завдяки міжнародній підтримці наших друзів ми впроваджуємо нові напрямки підготовки в Національній гвардії України, які сприяють нашій взаємосумісності із НАТО. Наша тривала співпраця робить наше військо сильнішими та сприяє якісній підготовці військовослужбовців. Дякуємо нашим колегам із UNIFIER за підтримку та всебічну допомогу на шляху нашого розвитку», – поділився начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

mvs.gov.ua

Теги: Міністерство внутрішніх справ України,Канада, ЗСУ,Збройні Сили України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео