Прокуратура викрила Тація на 2 млн $ корупційного прибутку щомісяця

Прокуратура викрила Тація на 2 млн $ корупційного прибутку щомісяця
276958 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратура задокументувала відомості та докази щодо зловживань заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація, за які посадовець щомісяця отримував близько 2 млн $ неправомірної вигоди.

За результатами обшуків у приміщеннях Департаменту містобудування та за місцем проживання Тація, встановлено факти та обставини скоєння ним кримінальних  злочинів при розгляді заяв та видачі містобудівних умов і обмежень на проведення робіт з будівництва або реконструкції об'єктів нерухомості на території Києва.

Як зазначають працівники управління стратегічних розслідувань в Києві, документи, підписані Тацієм, через один видані з порушенням і містять усі ознаки корупційних дій посадовця.

Окрім того, слідчі вилучили вдома у Тація  щоденники, записні книжки, службові записки, записи так званої «чорної бухгалтерії» та документи зі спеціальними позначками, які вказують на створення та реалізацію низки шахрайських схем, завдання фінансової та екологічної шкоди державі, служіння інтересам олігархічного клану з метою власного збагачення.

Згідно цим паперам, за приблизними підрахунками, Тацій щомісяця отримував близько 2 млн $ корупційної винагороди від замовників, серед яких купа впливових осіб та відомі «злобудовники».

Нагадаємо, що днями Прокуратура провела обшуки в Департаменті містобудування та архітектури КМДА у рамках кримінальної справи про зловживання посадовими повноваженнями. Слідчі дії проводяться на підставі постанови суду та за участю працівників управління стратегічних розслідувань в Києві.

Скріншот: сайт slovoidilo.ua

12 травня Київська міська прокуратура повідомила про проведення обшуків у декількох департаментах КМДА і комунальних підприємствах відразу в шести не пов'язаних між собою кримінальних справах, у деяких них - із податковою поліцією, а в деяких - із Нацполіцією.

Скріншот: сайт interfax.com.ua

А вже 17 травня мер Києва Віталій Кличко опублікував відеозвернення щодо масових обшуків в столиці, вимагаючи від правоохоронців відзвітувати про розслідування справ.


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Прокуратура ,Тацій ,Департамент будівництва та архітектури КМДА,Департамент містобудування,Юрій Тацій ,Тацій корупція,Тацій КМДА,Юрий Таций,Віталій Кличко,КМДА,обшуки КМДА, корупція,корупція КМДА,Таций КМДА,Таций департамент,Тацій департамент

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео