Гзоїм, Чеславський, Биковський - схема шахрайського виводу коштів з Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Розслідування

Гзоїм, Чеславський, Биковський - схема шахрайського виводу коштів з Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Розслідування
46430 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наприкінці минулого року наша редакція опублікувала журналістське розслідування під назвою: Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоім причетні до афер Олега Чеславського?. У матеріалі було викладено суть чергової шахрайської схеми псевдо-журналістафейкового історикафінансового шахрая та медіа-кілера - Чеславського Олега Євгеновича. Цікаво, що у цій махінації “великий геній”  ІТ-технологій заручився доволі хорошою, а головне продуктивною підтримкою. Так, його компаньонами по необгрунтованому спустошенню спонсорських коштів стали:

  • Гзоім Ілля Володимирович - Віце-президент з питань міжнародного маркетингу ICC Ukraine (Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати);
  • Биковська Ірина Борисівна - Заступник начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
  • Биковський Михайло Вікторович - приватний підприємець, чоловік вищезгаданої Ірини Биковської.

Це тріо разом втілили у життя доволі цинічну та водночас безглузду схему відмивання коштів із Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

СЬОГОДНІ МИ РОЗКРИЄМО ЦЮ АФЕРУ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО.

Та перед цим варто зазначити, що це далеко не перша махінація Олега Чеславського із державними бюджетними коштами та коштами спонсорів. А також це не перший схематоз який висвітлювали журналісти нашої редакції: в листопаді 2020 року викрито аферу із незаконним використанням символіки міста Київ, адреси КМДА, і не тільки - Чеславський під прикриттям (незаконно) псевдо-проекту мерії столиці займався медіа-знищенням громадських діячів, політиків та чиновників різних рівнів. Крім того, нещодавно ми опублікували статтю: “Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог”адже після журналістського розслідування він активно почав зачищати викриті нашою редакцією схеми шахрайської діяльності.

Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, Спільно Дія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenzі . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. Але ж тоді напрошується логічне питання:

- “Чому Чеславський й дальше втілює у життя сумнівні проекти, а найголовніше - як і де він бере на них кошти?”

Відповідь доволі простаДопомагають йому у цьому такі-собі “Гзоїми та Биковські” - з якими він вступає в заговор з метою цинічного збагачення”

Що ж перейдемо до суті - детально розкриємо схему по виводу коштів із  ICC Ukraine

Міжнародна торгівельна палата, англ. International Chamber of Commerce (ICC) — світова організація бізнесу, яка має на меті підтримку й розвиток міжнародної торгівлі й глобалізації. Членами організації є понад 6,5 мільйонів компаній, бізнес-асоціацій та торгово-промислових палат світу. ІСС має національні комітети у 91 країні світу, зокрема - в Україні.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) є єдиною організацією, яка представляє Міжнародну Торгову Палату в Україні. Керівником ICC Ukraine є Володимир Щелкунов.

Це офіційний сайт ICC Ukraine із доменним ім'ям:  http://iccua.org/ (зверніть увагу на домен) 

Як бачимо все наче добре - сайт наповнений всіми необхідними даними, контактами, а також стабільно поповнюється тематичними новинами.

Але чомусь за “незрозумілих” причин певні люди зробили висновок, що цього мало, і в додаток створили необгрунтовану, безглузду копію цього сайту. Так, восени 2019 року з'явився дублікат, створений Олегом Чеславським. Аналізуючи цей сайт, наші журналісти не бачать жодного сенсу в його створенні, окрім - хіба що відмивання коштів ІСС Україна.

Ось цей сайт, він має чіткі риси схожості з офіційним, і навіть доменне ім'я схоже - https://icc.org.ua/

Олег Чеславський створив практично копію офіційного сайту ІСС Україна http://iccua.org/. Варто зазначити, що офіційний сайт як повинно бути зареєстрований в Україні і обслуговується українським провайдером за IP-адресою: 212.26.135.69 ( Україна, Київ). В свою чергу копія Чеславського https://icc.org.ua/ вже зашифрована та знаходиться за IP-адресою: 178.79.189.67, (Великобританія, Лондон).

Також цікаво, що контактні дані двох сайтів однакові: адреса: вулиця Рейтарська, 19 Б, Київ, 02000, Телефон: 044 234 4273. Що ще раз підтверджує недоцільність існування створеної Чеславським копії, адже все навантаження все-рівно йде на ІСС Україна.

Та такий хід надзвичайно потрібний “інформаційному кілеру”, адже так він (як і випадку із Київським міським блогом) може - під прикриттям організації втілювати у життя свої незаконні схеми, зокрема очорнювати людей фейковою інформацією.

Слід також зазначити, що сайт Чеславського https://icc.org.ua/ все ж зазначений як партнерський.  Проте він уже використовується у власних корисних цілях самого Чеславського і скоріш за все на цей проект він отримав кошти від офіційної ІСС в Україні. Але як це сталось???...

Вище вказано Міжнародну торговельну палату ІСС, і те як Чеславський створив сайт-копію цієї організації. По всій видимості цю можливу аферу він прокрутив не сам, а допоміг йому у цьому - Віце-президент з питань міжнародного маркетингу ІСС - Гзоім Ілля Володимирович. Ще однією людиною у цій схемі є Биковський Михайло Вікторович - чоловік заступниці начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Биковської Ірини Борисівни.

Скоріш за все, Михайло Биковський у цій схемі отримав долю від проекту завдяки своїй дружині, яка пересікалась із Чеславських у схожих схематозах, а також в даній ситуації - звела “великого ІТ-шника” із Ільєю Гзоїмом. Так у них разом получилось вивести кошти із ІСС Україна.

Для цієї схеми саме Гзоім Ілля просунув Чеславського Радником з питань цифрової трансформації при ІСС. 

Як втілювалась схема:

Для своїх цілей Гзоім Ілля Володимирович та Биковський Михайло Вікторович 9 вересня 2019 року створили разом із Олегом Чеславським - "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" (Код ЄДРПОУ43227066) - яка й стала розробником сайту-копії Чеславського. Тобто, це тріо - придумало як вивести кошти із Міжнародної торговельної палати ІСС, адже по суті із створеного Чеславським сайту - немає жодної користі, це звичайна “пустишка”, як і інші такі його платформи.

Всі вони важливі у цій схемі: Чеславський - розробив сайт  https://icc.org.ua/; Гзоім, як віце-президент ІСС притиснув фінансування; Биковський через свою дружину їх прикрив та отримав долю. Їхня рівноцінність у афері навіть показано по розприділенню часток - по 33.33% кожному.

Важливо: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" із сумнівним статутним капіталом 6 000 грн. - це тріо створювало практично під цю схему виводу коштів із ІСС. Створено його 11.09.2019 року. І створено на швидку руку, як то кажуть “кустарним методом”. Приміром: якщо перейти за посиланням, яке вказано як розробник (тобто "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ"), то жодного сайту у цієї фірми НЕМАЄ. 

http://smart-id.biz/ - перейти…

Тобто, розробку сумнівної копії ІСС віддали фірмі Чеславського і віце президента ІСС Гзоіма, яка створена суто під проект, має капітал 6 тис грн і до цього дана фірма жодних проектів не робила зовсім. Навіть сайту у фірми-розробника немає, що б свідчило хоча про якусь не таку відверту фіктивність.

Варто підкреслити, що Чеславський пробував приховати докази фіктивності проекту, і того що його робили разом із партнерами Биковським та Гзоїмом. Приховати він це спробував - постановкою матеріалів задніми числами, тільки от щось пішло не по плану…

Звертаємо увагу, що перша активна публікація відкривається, стартує з 13 вересня 2019 року, тобто через кілька днів після створення фірми  - 11 вересня 2019 року. Всі попередні публікації на сайті, починаючи від 29 березня 2019 року (фірми ще не існувало і тріо не знали ще як виводитимуть кошти). Всі публікації починаючи з 29 березня 2019 року і попередні на сайті пусті та відкриваються із “500-помилкою”

Тобто сервер не бачить (на ньому не розміщено) інформації, і це можливо сталось через постановку - задніми числами. А Чеславський проявив халатність, просто не думав, що хтось зверне на це увагу. 

До того ж, ще одним підтвердженням фіктивності проекту і корисливих дій цього тріо є те, що інформація на ньому мала б розміщуватись, аж з 13 грудня 2019 року, тобто ще через кілька місяців після створення фірми - 11.09.2019. А відповідно і сам проект мав би бути готовий у цей час. Все тому, що сайт згідно даних про домен - запрацював саме з 13.12.2019 року.

https://thehost.ua/ua/domains/whois/icc.org.ua  - перевірити домен

Все говорить про те, що Биковський Михайло Вікторович, Гзоім Ілля Володимирович і Чеславський Олег Євгенович вступили у змову створили ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" заради виводу коштів із Міжнародної торговельної палати ІСС.

В результаті цієї оборудки Биковський Михайло Вікторович, Гзоім Ілля Володимирович і Чеславський Олег Євгенович збагатились за допомоги ІСС Україна. Крім того Чеславський знову ж отримав черговий сайт для поливання брудом людей і для власного піару та просування чергових схематозів.

Чеславський вже давно не виконує бодай елементарного - не публікує новин Українського національного комітету Міжнародної торгівельної палати. Цей сайт використовується лише для власних цілей “інформаційного кілера”.

Звісно, виникає питання до директора ІСС Україна Володимира Щелкунова:

“Яким чином ви дозволяєте своєму представникові Іллі Гзоїму разом з Чеславським і Биковським виводити кошти з ІСС? Що про це скаже найвище керівництво Міжнародної торговельної палати?” 

Далі буде…

Теги: Гзоім Ілля Володимирович,Биковська Ірина Борисівна,Биковський Михайло Вікторович,ICC Ukraine,Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати,Київський міський блог,КМДА, Олег Чеславський,Чеславський ,Чеславський сайт,Чеславський журналіст,International Chamber of Commerce,Міжнародна торгівельна палата,Володимир Щелкунов,Чеславський Олег Євгенович,СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ,шахрайство, Чеславский,чеславский олег,Украина,Україна
Автор: wikibazacom
Мої відео