Знаменита зміна Бурдейного: волинський митник знову відзначився

Знаменита зміна Бурдейного: волинський митник знову відзначився
363445 ПЕРЕГЛЯДІВ

Михайло Бурдейний, якого називають касиром Волинської митниці та її «смотрящим», і далі фігурує у контрабандних скандалах.

Волинський митник, без перебільшення, вже встиг стати одіозною фігурою. Засвітився не в одному контрабандному скандалі, втім і досі – серед ягодинського начальства. Нині керує зміною, а минулоріч навіть виконував обов’язки начальника поста «Ягодин», ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Подейкують, що саме він, так би мовити, відкриває ворота української митниці для тіньових вантажів.

«Саме на його плечах лежить контроль переміщення нелегальних вантажів, домовленості з їхніми власниками і контакт з керівництвом Волинської митниці та профільними департаментами в Києві. Бурдейний курує схематоз на «Ягодині» вже близько п’яти років і поки він влаштовував усіх. Тільки за останній місяць на зміни Бурдейного пройшло більш як 20 узгоджених фур з переворотами, що в подальшому оформлювались у Ковелі й далі розповзались по країні. Збитки бюджету з кожної мінімум 10-20 тисяч доларів», – таку інформацію повідомляє український журналіст Євген Плінський у своєму телеграм-каналі.

Більше того: журналіст називає конкретні фірми, які нібито ввозили в Україну товари за схемою «переворот». Суть її така: дорогий товар оформляють як дешевий. Скрутки ПДВ від таких схем просто шалені. Наприклад, фура наповнена айфонами, а згідно з документами – це всього лиш яблука.

Якщо вірити журналісту, подібними схемами промишляють товариства з обмеженою відповідальністю «Агроті Сервіс», «Каскад пром» та «Картер плюс». І, як каже Плінський, все це відбувається у зміну Михайла Бурдейного та під його покровительством. Мовляв, за місяць із 20 фур проколи сталися лише з двома.

У першому випадку нібито далися взнаки ризики огляду. Тоді, як пише Плінський, автомобіль кілька днів протримали на посту, давши можливість підкласти фіктивний лист польського комірника. Мовляв, той переплутав товар.

«Другий збій у схемі Бурдейного трапився на ТОВ «Каскад пром», – пише Плінський. – З 14.01 до 24.02 на цю фірму проїхало 14 автомобілів, і все було гаразд. Ні оглядів, ні ризиків, ні проблем. Але 24.02 машина через помилку водія заїхала на зміну не Бурдейного і її затримали, виявивши невідповідність вантажу інформації у документах».

Зауважимо, що це аж ніяк не перші контрабандні прецеденти у зміну Бурдейного. Буквально два тижні тому польські митники виявили чималу контрабанду цигарок. А от українська сторона 75 ящиків нелегального товару, як писали журналісти, чомусь не побачила.

Де правда і чому вірити, не розповів і сам Бурдейний. Зачувши, що телефонують журналісти, він навіть не дослухав запитання: кинув слухавку, і більше на дзвінки не відповідав.

Окрім того, подейкують, що у Михайла Бурдейного є ще одна спеціалізація: кришування контрабанди бурштину. Ще у 2019 році про це розповіла людина із самої ж системи. Зі слів анонімного інформатора, сонячне каміння переміщали у вантажі деревного вугілля.

Але, як бачимо, навіть попри такі гучні скандали та заяви, Михайло Бурдейний і далі на коні. Чи то пак – на стражі митного порядку.

Джерело: Волинські Новини


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Михайло Бурдейний,Волинська митниця,митниця, корупція,корупція митниця,скрутки ПДВ,Агроті Сервіс,Каскад пром,Картер плюс,Бурдейний корупція,Бурдейний митниця,Михаил Бурдейный,Бурдейный таможня,Бурдейный коррупция

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео