Знаменита зміна Бурдейного: волинський митник знову відзначився

Знаменита зміна Бурдейного: волинський митник знову відзначився
29090 ПЕРЕГЛЯДІВ

Михайло Бурдейний, якого називають касиром Волинської митниці та її «смотрящим», і далі фігурує у контрабандних скандалах.

Волинський митник, без перебільшення, вже встиг стати одіозною фігурою. Засвітився не в одному контрабандному скандалі, втім і досі – серед ягодинського начальства. Нині керує зміною, а минулоріч навіть виконував обов’язки начальника поста «Ягодин», ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Подейкують, що саме він, так би мовити, відкриває ворота української митниці для тіньових вантажів.

«Саме на його плечах лежить контроль переміщення нелегальних вантажів, домовленості з їхніми власниками і контакт з керівництвом Волинської митниці та профільними департаментами в Києві. Бурдейний курує схематоз на «Ягодині» вже близько п’яти років і поки він влаштовував усіх. Тільки за останній місяць на зміни Бурдейного пройшло більш як 20 узгоджених фур з переворотами, що в подальшому оформлювались у Ковелі й далі розповзались по країні. Збитки бюджету з кожної мінімум 10-20 тисяч доларів», – таку інформацію повідомляє український журналіст Євген Плінський у своєму телеграм-каналі.

Більше того: журналіст називає конкретні фірми, які нібито ввозили в Україну товари за схемою «переворот». Суть її така: дорогий товар оформляють як дешевий. Скрутки ПДВ від таких схем просто шалені. Наприклад, фура наповнена айфонами, а згідно з документами – це всього лиш яблука.

Якщо вірити журналісту, подібними схемами промишляють товариства з обмеженою відповідальністю «Агроті Сервіс», «Каскад пром» та «Картер плюс». І, як каже Плінський, все це відбувається у зміну Михайла Бурдейного та під його покровительством. Мовляв, за місяць із 20 фур проколи сталися лише з двома.

У першому випадку нібито далися взнаки ризики огляду. Тоді, як пише Плінський, автомобіль кілька днів протримали на посту, давши можливість підкласти фіктивний лист польського комірника. Мовляв, той переплутав товар.

«Другий збій у схемі Бурдейного трапився на ТОВ «Каскад пром», – пише Плінський. – З 14.01 до 24.02 на цю фірму проїхало 14 автомобілів, і все було гаразд. Ні оглядів, ні ризиків, ні проблем. Але 24.02 машина через помилку водія заїхала на зміну не Бурдейного і її затримали, виявивши невідповідність вантажу інформації у документах».

Зауважимо, що це аж ніяк не перші контрабандні прецеденти у зміну Бурдейного. Буквально два тижні тому польські митники виявили чималу контрабанду цигарок. А от українська сторона 75 ящиків нелегального товару, як писали журналісти, чомусь не побачила.

Де правда і чому вірити, не розповів і сам Бурдейний. Зачувши, що телефонують журналісти, він навіть не дослухав запитання: кинув слухавку, і більше на дзвінки не відповідав.

Окрім того, подейкують, що у Михайла Бурдейного є ще одна спеціалізація: кришування контрабанди бурштину. Ще у 2019 році про це розповіла людина із самої ж системи. Зі слів анонімного інформатора, сонячне каміння переміщали у вантажі деревного вугілля.

Але, як бачимо, навіть попри такі гучні скандали та заяви, Михайло Бурдейний і далі на коні. Чи то пак – на стражі митного порядку.

Джерело: Волинські Новини


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: [email protected]

Теги: Михайло Бурдейний,Волинська митниця,митниця, корупція,корупція митниця,скрутки ПДВ,Агроті Сервіс,Каскад пром,Картер плюс,Бурдейний корупція,Бурдейний митниця,Михаил Бурдейный,Бурдейный таможня,Бурдейный коррупция,Бурдейний,Украина,Україна,таможня,ТОВ «Каскад пром»,ТОВ Каскад пром,ТОВ,Плінський,Євген Плінський,«Агроті Сервіс», «Каскад пром» ,«Картер плюс», Каскад пром,Аверс
Автор: wikibazacom
Мої відео