Как таможенник Михаил Бурдейный контрабанду через границу таскает

Как таможенник Михаил Бурдейный контрабанду через границу таскает
46034 ПЕРЕГЛЯДІВ

37 500 пачек сигарет, спрятанных в автомобиле Renault master (ВІ1673НА), поймали вчера поляки на пункте пропуска «Ягодын-Дорогуск».

Наши, традиционно, не заметили, а поляки нашли.

22.02 в 3.32 этот автомобиль прошел по красному коридору поста «Ягодын» как пустой, без проблем был оформлен и выпущен украинской таможней.

Как в небольшом грузовичке можно было не заметить 75 ящиков сигарет, примерным объемом 5 кубов, вопрос хороший. Но ответ прост.

Бус выезжал на смену ВМО№4 легендарного Михаила Бурдейного, который уже как пять лет несменный смотрящий и кассир ключевого поста Волыни.

Читайте также: «Новые лица» старой коррупции на украинской таможне: Евгений Бамбизов, Антон Борисенко, Михаил Бурдейный

Летом 2020, при Муратове и Павловском, он был даже и.о начальника поста «Ягодын». Сегодня он просто начальник смены, но его влияние не ослабло.

Бурдейный курирует как экспорт сигарет и янтаря, так и серо-черный импорт. Пересорт, перевороты, полные фуры как пустые – все по согласованию с ним.

И если вопрос сигарет – это проблема больше европейцев, то второй вектор его работы - на импорт, должен всех нас заинтересовать.

Источник

Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Бурдейный Михаил,Таможенники,Волынская таможня,Ягодин,Таможня,Контрабанда,Сигареты,Плинский Евгений ,Шуцкий Александр,Шуцкий,Шуцкий таможня,Плинский Евгений,Sanahunt,коррупционеры,коррупция,корупція,Коррупция,Черновицкая таможня,Черновцы,Киевская таможня,Должность,Пост Ягодин,Бамбизов Евгений,Борисенко Антон ,Борисенко,Бамбизов,Одесса,Одеса,таможня,Киев,Київ,Харьков,Миша Бурдейный,Александр Шуцкий,Михаил Бурдейный,Михаил Бурдейный таможня,Михаил Бурдейный коррупция,Бурдейный таможня,Бурдейный коррупция,ТОВ АГРОТІ СЕРВІС,Украина,Україна,Бурдейний,Бурдейний корупція,Бурдейний митниця,Михайло Бурдейний,Бурдейный,ТОВ "КАРТЕР ПЛЮС",Волинська митниця,митниця, корупція,корупція митниця,скрутки ПДВ,Агроті Сервіс,Каскад пром,Картер плюс,ТОВ «Каскад пром»,ТОВ Каскад пром,ТОВ,Плінський,Євген Плінський,«Агроті Сервіс», «Каскад пром» ,«Картер плюс», Каскад пром,Аверс
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео