Президент України: Моя головна мета – країна, яка на висоті

Президент України: Моя головна мета – країна, яка на висоті
331821 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що на посаді Глави держави прагне побудувати успішну, справедливу, безпечну та комфортну країну з високими соціальними стандартами та партнерськими стосунками з іншими державами. Про це він сказав, починаючи прес-конференцію.

Президент зауважив, що зустріч зі ЗМІ відбувається на території ДП «Антонов», де будують літак Ан-178 для української армії.

«Один з трьох літаків, які вперше за роки незалежності держава замовила «Антонову» для української сучасної, потужної армії. І в цьому – весь зміст мого бачення України й того, що в нас відбувається, – ми повинні пам’ятати про минуле, розуміти, де і в якому стані ми сьогодні перебуваємо і що ми будемо робити. Думати й будувати майбутнє, будувати нашу незалежність, будувати нашу Україну», – сказав Володимир Зеленський.

«Питання не в тому, щоб добудувати літак «Мрія». Я б у ширшому сенсі говорив про це. Питання не тільки в літаку, а питання в тому, щоб побудувати країну мрій, підняти нашу країну дуже високо вгору, як піднімається «Антонов», і щоб вона була на висоті інших потужних, демократичних, цивілізованих країн. Тому моє бачення зрозуміле: що ми будемо будувати, що зараз вже робимо, але в широкому сенсі цього слова. Будувати, добудовувати, а іноді деякі галузі починати будувати, на жаль, з нуля», – сказав Глава держави.

Пріоритетом номер один Президент назвав деолігархізацію.

«Ми будуємо країну без олігархів. Думаю, ви вже відчуваєте наші перші кроки, до яких я готувався досить довго, і зараз ви бачите результати. Країну для сорока мільйонів громадян, а не для сотні «Форбс», і де держава повинна дійсно допомагати бізнесу, а не великий бізнес повинен жити за рахунок державного бюджету», – наголосив Володимир Зеленський.

Наступним, не менш важливим, він назвав захист національної безпеки та інтересів держави.

«Ми будуємо сьогодні країну, яка не чекає, як це було раніше, тільки на санкційну політику інших держав – ми їм вдячні, а яка самостійно захищає свій суверенітет, і всередині країни також, яка сама проводить потужну санкційну політику проти пропагандистів, контрабандистів, кримінальних авторитетів, злодіїв у законі, «скрутчиків» податків, спиртовиків – їх досить багато», – заявив Президент.

Триває робота й над тим, щоб у країні всі були рівні перед законом, наголосив Глава держави. На його думку, це той напрямок, де все будується з нуля – проводиться судова реформа. Йдеться про Антикорупційний суд, Конституційний Суд, підготовку низки важливих законів, більшість із яких, за словами Володимира Зеленського, вже погоджено, зокрема з міжнародними партнерами.

Серед кроків, які рухають країну вперед, Глава держави назвав створення «держави у смартфоні», завдяки якій сьогодні десятки послуг онлайн вже отримують 10 млн українських громадян.

«Ми йдемо вперед. Це зручно, швидко, а головне – без корупції», – наголосив Президент.

«Ми будуємо країну, яка будує. І це також бачать українські громадяни, і я відчуваю це. Це важливо для нас усіх. Йдеться не про сотні кілометрів доріг. Тисячі кілометрів нових доріг побудовано чи відремонтовано, сотні шкіл, садочків, стадіонів. Ми будуємо сьогодні аеропорти, КПВВ, ЦНАПи, багато всього. До речі, й літаки», – сказав Глава держави.

Крім того, додав Президент, створюються умови, коли «земля належить народу» – це не гасло, а реформа. Вже ухвалено низку відповідних законів.

«Замість тисяч брудних слів, тракторів біля Банкової, Ради, Кабміну ми передали тисячі гектарів людям на місцях. Це реальні дії, а не тільки слова», – зазначив він.

Володимир Зеленський також заявив, що прагне побудувати країну, де немає бідності. На його думку, збільшення мінімальної заробітної плати, запровадження програм для пенсіонерів, завдяки яким вони отримують додаткові кошти, підтримка бізнесу, серед іншого й під час коронакризи та карантину, запровадження програм у системі охорони здоров’я – це кроки, які наближають до цієї мети.

«Але найголовніший пріоритет – ми будуємо країну без війни. І це справді складний шлях, не дуже швидкий… Ми розуміємо, що мир повинен бути міцний, назавжди, і це залежить від міцності нашої армії. Вона повинна бути міцною всюди – на суші, у воді, в повітрі, а зараз ми бачимо, що великі загрози є й у кіберпросторі», – резюмував Глава держави.

Прес-конференція Президента України

president.gov.ua

Теги: Президент України,Володимир Зеленський,Прес-конференція Президента України,Зеленський,Прес-конференція Зеленського,ДП Антонов,деолігархізація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео