В Києві поліція затримала водійку з наркотиками: нею може виявитися студентка Університету ім. Шевченка Віолета Зайнуліна – Вайсман

В Києві поліція затримала водійку з наркотиками: нею може виявитися студентка Університету ім. Шевченка Віолета Зайнуліна – Вайсман
318799 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЗМІ дізнались ім’я затриманої в Києві водійки з наркотиками: нею може виявитися студентка Університету ім. Шевченка Віолета Зайнуліна

18 травня на вулиці Бережанській в Оболонському районі Києві патрульні зупинили автомобіль Rover за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водійкою вони  помітили її дивну поведінку - жінка перебувала з явними ознаками наркотичного сп'яніння. Пройти освідування на стан сп'яніння у встановленому законом порядку відмовилась. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Києва.

Фото Патрульної поліції Києва

Поліцейські зауважили, що зважаючи на нервову поведінку жінки, патрульні провели поверхневу перевірку та виявили пакетики з порошкоподібною речовиною.

Зі слів водійки, наркотики – для власного вжитку.

Фото Патрульної поліції Києва

На жінку патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.

Для вилучення речовин та надання правової кваліфікації діям громадянки на місце викликали слідчо-оперативну групу Оболонського управління поліції.

З джерел у правоохоронних органах стало відомо, що затриманою дівчиною може бути студентка філософського факультету Університету ім. Т. Шевченка Віолета Зайнуліна.

Віолета Зайнуліна

Віолета Зайнуліна

У 2018 році Зайнуліна вже затримувалась поліцією за керування автомобілем у стані сп’яніння. Тоді справу розглядав суддя Печерського суду України Володимир Карабань, який з невідомих причин закрив справу.

Більше того, у тому ж таки 2018 році Віолету Зайнуліну затримали під час надання інтимних послуг. Шевченківське управління поліції склало на неї протокол за ч. 1 ст. 181-1 «Заняття проституцією».

Зазначимо, що за керування транспортних засобом у стані сп’яніння, оскільки є обтяжуючі обставини у вигляді попередніх затримань, Зайнуліній можуть призначити штраф у вигляді 51 000 грн з позбавленням права керування авто строком на 10 років з конфіскацією транспортного засобу. Або й навіть арешт.

Зазначимо, що за керування транспортних засобом у стані сп’яніння, оскільки є обтяжуючі обставини у вигляді попередніх затримань, Зайнуліній можуть призначити штраф у вигляді 51 000 грн з позбавленням права керування авто строком на 10 років з конфіскацією транспортного засобу. Або й навіть арешт.

Щоб уникнути покарання, Віолета Зайнуліна змінила прізвище на Вайсман та розмістила анкету на сайті професійних резюме LinkedIn https://ua.linkedin.com/in/violetta-vaisman . Але від правосуддя не сховаєшся.

Теги: проституція, проститутки, Віолета Зайнуліна, Зайнулина, Виолетта Зайнулина, проститутки Киева, проститутки Львова, наркотики, наркомания,Вайсман,Виолетта Вайсман

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео