МАРИНА КОРНІЄНКО В ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021

МАРИНА КОРНІЄНКО В ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021
32002 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 23 травня в Києві відбудеться церемонія нагородження ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021. Захід пройде в чарівному комплексі на берегу Дніпра з видовою терасою та власним пляжем - "Дніпровська рів'єра"(Dniprovska Riviera), що за адресою острів Жуков, вул. Лютнева, 58 К. В цей день, найкращі‌ ‌та‌ ‌найдостойніші‌ ‌представники‌ ‌сфери‌ ‌державної‌ ‌служби,‌ ‌моди,‌ ‌бізнесу‌ ‌та‌ ‌мистецтва‌ ‌отримають‌ ‌свої‌ ‌почесні‌ ‌нагороди.‌ ‌Адже‌ ‌щоденна‌ ‌праця,‌ ‌творчі‌ ‌здобутки‌ ‌та‌ ‌підкорення‌ ‌професійних‌ ‌вершин‌ ‌не‌ ‌повинні‌ залишатися‌ ‌непоміченими.‌ Варто зазначити, що вже 3-тє офіційне нагородження в рамках проекту про відомих українок, які досягли неймовірних результатів у різних сферах культурного, мистецького, суспільно-політичного життя нашої країни. 

 

Ведучими міроприємства будуть: модель, блогер, телеведуча та ведуча заходів – Рудика Єлизавета та співачка, автор пісень, кандидат наук, директор громадського об'єднання- “Україна славетна”, засновник фестивалю, телеведуча та українська гречанка - Ксанті! А привітати переможниць прийдуть відомі виконавці: Володимир Гришко, Ігор Мізрах, Андрій Кравченко, Софія Єгорова.

 

 

Гостями події стануть найвідоміші представники різних сфер суспільноїх діяльності – державної влади, дипломатії, бізнесу, меценатства, політики, спорту, культури та мистецтва. Це творча та інтелектуальна еліта – лідери у своїх сферах розвитку, це професіонали своєї справи, які власним прикладом показують, що успішний розвиток в Україні можливий за будь-яких умов.

 

Лауреати проекту “ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ 2021” увійдуть до другого масштабного Національного рейтингу “ТОП-1000 ЖІНОК УКРАЇНИ”. 

 

Якщо глянути на лауреатів премії, то без перебільшення кожна з учасниць заслуговує отримати почесну нагороду за свої великі вкладення в розвиток України. Камалія, Оксана Білозір, Олеся Тарасенко, Марина Корнієнко, Марія Зафра, Марі Пежо, Ксанті, Анна Пучка, Наталія Балабанова, Лілія Хорошкіна, Юлія Сергеєва, Влада Литовченко, Ірина Оськіна - це ще далеко не всі чарівні, прекрасні та неперевершені номінантки ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021. 

 

Звісно, кожна з цих чарівних жінок заслуговує окремої уваги. Та сьогодні ми б хотіли приділити декілька подальших рядків - Марині Корнієнко

Марина Корнієнко - меценат, благодійниця, журналіст, громадський діяч, засновник та ідейний керівник громадської організації "УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЖІНОК". Ця тендітна, неперевершена особистість являється зразком сильної української жінки і люблячої матері. Все своє життя вона присвячує своїй сім’ї, дітям та боротьбі за права сиріт і дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. У своїй діяльності Марина Корнієнко часто підкреслює , що  в наш час проблема у багатодітних сім’ях не тільки у продовольстві, чи приміром, отриманні нормальної медичної допомоги – а перш за все у відсутності широких знань у сфері своїх прав та обов’язків держави у їх виконанні. Тобто, люди не знають, що держава згідно Законів повинна забезпечувати їх тим чи іншим ресурсом. Тому, у своїх публікаціях вона часто звертає увагу  саме на ті Законодавчі норми на яких українці не концентрують свою увагу, і без використання яких можна зазнати певних матеріальних втрат. Вона будучи успішною жінкою з безліччю особистих і родинних турбот встигає дбати про оточуючих.

 

Якби весь світ складався з таких людей, як Марина Корнієнко, то він був би ідеальним. Саме тому Марина Валеріївна - номінант і переможець численних конкурсів, серед яких "Громадський діяч року" Fashion Life Awards 2020 року, "Жінка року" Celebrity Awards 2020 року, "Мама року" в національній премії "Сім'я Року 2021".

 

 

Марина Корнієнко самовіддано і безкорисливо хоче зробити наше суспільство і світ трохи кращими, і найголовніше - крок за кроком їй це вдається. Саме тому  сьогодні вона в ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021. 

Що ж з нетерпінням чекаємо початку цього заходу, а ще більше бажаємо Марині Корнієнко успіхів у всіх її важливих та надзвичайно потрібних суспільству діяннях. Впевнені, що сьогодні ця неймовірна жінка отримає чергову нагороду, яка стане ще одним підкресленням її заслуженої праці на благо українських громадян та України. 

Теги: ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ 2021,ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ 2021 Марина Корнієнко,Марина Корнієнко журналіст,Марина Корнієнко громадський діяч,Марина Корниенко общественный деятель,Марина Корниенко журналист, Марина Корнієнко,Корнієнко,Корниенко,Марина Корниенко,Громадська організація,премия Celebrity Awards 2020,Марина Корнієнко - Жінка року,FASHION LIFE AWARDS 2020,Missis Queen Beauty 2020, Марина Корнієнко громадський діяч, Марина Корниенко общественный деятель, Марина Корниенко журналист, Марина Валерьевна Корниенко, Чернова Марина, Чернова Корниєнко, Софіївська Борщагівка Марина Корнієнко, Марина Корниенко — книги и биография, Марина Корниєнко громадський діяч року, Марина Корнієнко Київ, Марина Валеріївна Корнієнко Київ, Марина Корниенко Киев, Марина Корниєнко живущая в Києве , Марина Валерьевна Корниенко Киев,меценат Марина Корниенко,Марина Корнієнко,МАРИНА КОРНІЄНКО В ТОП-100 ВИДАТНИХ ЖІНОК КИЇВЩИНИ-2021,Рудика Єлизавета,Ксанті, Володимир Гришко, Ігор Мізрах, Андрій Кравченко, Софія Єгорова.,Камалія, Оксана Білозір, Олеся Тарасенко, Марія Зафра, Марі Пежо, Ксанті, Анна Пучка, Наталія Балабанова, Лілія Хорошкіна, Юлія Сергеєва, Влада Литовченко, Ірина Оськіна,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео