Глава НБУ продает личный транспорт, и может полностью пересесть на элитные иномарки Нацбанка, на которые не жалеют госсредств

Глава НБУ продает личный транспорт, и может полностью пересесть на элитные иномарки Нацбанка, на которые не жалеют госсредств
292976 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Национального банка Кирилл Шевченко 20 мая 2021 года продал движимое имущество за 291,9 тыс. грн.

Об этом он сам отчитался в Нацагентство по предупреждению коррупции в конце прошлой недели.

Что именно это за актив — он не уточнил. Сообщил только, что его новым владельцем стала некая Анна Демченко. Можно только предполагать, что речь идет о транспортном средстве.

В своей декларации за 2020 год руководитель НБУ заявлял владение двумя транспортами:

  • Peugeot Partner 2016 года выпуска, купленный новым за 430 тыс. грн;
  • Outlander MAX 1000 LTD 1000R 2018 года выпуска, приобретен новым, цена не указана.

Возможно было продано что-то из этого.

Еще в декларации Кирилла Шевченко указаны две легковые иномарки. Но он заявил, что они ему не принадлежат, он ими только пользуется:

  • Mercedes-Benz G 500 2012 года выпуск, купленный в 2016-ом, цена не указана;
  • Land Rover Range Rover 2013 года выпуска, приобретен в 2015-ом, цена не указана.

С приходом Шевченко в Нацбанк (в июле 2020 года), регулятор стал активно обновлять свой автопарк, не жалея на это государственных средств. Потому распродажа личного автопарка председателя никого не удивляет. Он всегда может пересесть на новенькие служебные авто. Причем ездить на корпоративном топливе, которое НБУ закупает гигантскими партиями. 

О закупках солидных партий элитных автомобилей Национальным банком стало известно еще в августе 2020-го: 6 автомобилей Toyota Camry 2,5 Hybrid Prestige и один Toyota Land Cruiser 200 Executive Lounge. Страна экономили каждую копейку, а нацбанковцы не отказывали себе ни в чем. За эту поставку иномарок быстро согласились выложить 9,8 млн грн. 

А на прошлой неделе стало известно о тендере Нацбанка на закупку огромной партии бензина и дизеля — на 5,6 млн грн. Совокупно планируется приобрести 182,5 тыс. литров топлива. Заявки на участие в тендере будут принимать до 21 июня 2021 года, аукцион должен пройти 27 июля.

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.ua

Теги: председатель Нацбанка Кирилл Шевченко,Кирилл Шевченко,Шевченко Нацбанк,Шевченко нбу,Нацбанк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео