Глава Таможни сам себе продал недвижимости на 17 млн грн

Глава Таможни сам себе продал недвижимости на 17 млн грн
358792 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Гостаможслужбы Павел Рябикин 18 мая отчитался Нацагентству по предупреждению коррупции о двух крупных покупках недвижимости:

  • нежилое помещение административно-лабораторного корпуса, бук.-А, в г. Киев, стоимостью 17 млн грн;
  • нежилое помещение склада кирпичного бук.-Б в г. Киев за 200 тыс. грн.

Если верить его отчетам, то он совокупно потратил 17,2 млн грн. Такая покупка должна означать сокращение денежных накоплений Рябикина где-то вдвое. В декларации за 2020 год он заявил семейные накопления на банковских счетах на уровне:

  • 11,4 млн грн;
  • $28,7 тыс.;
  • €19,8 тыс.

А наличными: 

  • $720 тыс.;
  • €45 тыс.

Так что будем следить за новыми отчетами об имущественном состоянии таможенника.

А теперь самое интересное — о покупке. Павел Рябикин приобрел помещения у компании ООО «Деревресурс», бенефициарами которого, по информации clarity-project, является он сам и некий Максим Пишов. 

Рябикин стал одним из учредителей этой компании уже после того, как возглавил Таможню — в конце марта 2021 года. За два месяца до сделки. Выходит, что таможенник сам себе продал эту недвижимость. 

Ранее эти помещения принадлежали госпредприятию «Украинский государственный научно-технический и проектный институт промышленных технологий» (ГП «УКРНТИ «Промтехнология»), они располагаются по адресу Магнитогорская, 1 Б. После банкротства компании недвижимость была выставлена на торги, организатором которых выступила Межрегиональная украинская биржа. Там их купило ООО «Деревресурс». 

В августе 2019 года Минэкономразвития и торговли подало заявление в Хозяйственный суд Киева о признании противоправными действия организатора аукциона и о признании результатов аукционов недействительными в рамках другого дела по заявлению ПАО «Украинский институт по проектированию предприятия оборонной промышленности и машиностроения» Укрпромпроект» к ГП «УКРНТИ «Промтехнология» о банкротстве. 

Претензия касалась незаконного отчуждения имущества, принадлежащего государству организатором аукциона, который предварительно не согласовал перечень ликвидационной массы с Минэкономразвития. Но в итоге суд отклонил все претензии и оставил заявление заявителя без удовлетворения.

В июле 2019 года по тому же факту было открыто уголовное производство из-за злоупотребления властью, служебным положением должностными лицами ООО «Деревресурс» и членами ликвидационной комиссии ГП «УКРНТИ «Промтехнология». Речь шла об уголовном преступлении, предусмотренном ч. 2 ст. 364 Уголовного кодекса. Дело касалось помещений ГП «УКРНТИ «Промтехнология» владельцем которых стала ООО «Деревресурс» по адресу переулок Тбилисский 4/10.

vlasti.info

Теги: Павел Рябикин,Павел Борисович Рябикин ,Рябикин таможня,недвижимость,декларация ,таможня коррупция,Максим Пишов,ООО Деревресурс

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео