Подробиці з кримінального життя ДФС-ника Васі Поїзда

Подробиці з кримінального життя ДФС-ника Васі Поїзда
204 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше ми вже писали про життя-буття генія кримінальних планів колишнього митника Васі Поїзда. Але, як відомо, колишніх митників, як і алкоголіків немає, тому при першій можливості Василь Петрович хотів зайняти прибуткове місце. Та ще й яке – голови або заступника Фіскальної служби. 

Він став скандально відомим ще за Януковича, коли працював за його схемами. Як повідомляє «Українська правда», у 2012 році Поїзд керував обшуками в інтернет-магазині Rozetka. Компанію звинувачували у несплаті податків, але її засновник Владислав Чечоткін заявляв про спробу рейдерського захоплення бізнесу «сім’ї» Віктора Януковича. І дії податківців пов'язував саме з цим. Згодом Чечоткін публічно приніс податківцям вибачення, а Rozetka доплатила 5 млн гривень податків.

У 2017 році Поїзд переміг у конкурсі, для якого сам складав ситуативні завдання. За даним фактом СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Києва зареєстрували кримінальне провадження, проводилися обшуки. 

Технологія проста, як все геніальне. Поїзд, як в. о. голови департаменту, офіційно готує завдання на конкурс, підписує їх і відправляє в кадрову службу. А потім приходить у день конкурсу і тріумфально відповідає на всі ці питання, які він же і прислав. Співробітники СБУ оперативно відреагували на цю історію і розпочали слідство. Тоді у повітрі зависло питання про те, що робити з усіма іншими кадровими конкурсами, які проводилися за останні роки. Якщо їх готували з такими ж маніпуляціями, то керівний склад фіскальної служби за законом потрібно усувати повністю. Але слідство зайшло в глухий кут, а Поїзд успішно продовжив роботу.

Сам Василь Петрович тоді в інтерв'ю «Діловій столиці» назвав матеріали ЗМІ про його підготовлену перемогу на конкурсі, в якому формально брали участь вісім кандидатів, «вкиданням маячні». Однак, у конкурсі переміг саме він.

Пізніше, вже на посаді виконуючого обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС, він давав інтерв’ю і говорив таке: «У жовтні завдяки взаємодії з митницями Німеччини і Литви розкрито факт незаконного ввезення більш ніж 1100 мобільних телефонів вартістю 21,5 млн грн, а також аксесуарів до них. Дуже ефективною є взаємодія нашого департаменту з митними органами Туреччини». Тобто всіляко показував свою роботу і її результати ЗМІ.

Хоча самі закарпатці говорили зовсім інше: «Василь Поїзд - збирач кешу від контрабандистів. Він крешував Закарпатську митницю та контрабандистів, мав прізвисько «Вася Мало». Щомісяця Поїзд збирав з Департаменту 500-700 тисяч доларів. І навіть зміна керівництва не похитнула його позиції». Ходили чутки, що з одного контрабандиста ставка була близько 400 доларів.

І це можна легко підтвердити статками Поїзда. Бо навіть суми, прописані в декларації, не зійшлися зі заробітною платою і майном. Сумарний дохід його родини за минулий рік становить 254 тисячі гривень, проте «на руках» він має 300 тисяч гривень та 130 тисяч доларів, а також володіє не дешевими авто (Audi q7 і не лише). І як він отримав ці гроші? Питання залишається суто риторичним.

Теги: ДФС,Вася Поїзд,Василь Поїзд,Вася Мало, СБ Украины, СБ України, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Поїзд,Поезд,Поезд Василий ,Корупція,корупціонер,корупціонери,коррупция,ДПС,ДПСУ,ДМС,СБУ,коррупция в ГФС ,ГФС,Украина,Україна,ГФС , ГФС Украины,ДФСУ,Клименко,Клименко Александр,Атаманюк Юрий,Атаманюк,Катамадзе,Катамадзе Григол,руководитель департамента ГФС по борьбе с контрабандой ,Гройсман Владимир , Владимир Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,схемы ГФС ,схемы Клименко ,Янукович ,Коррупция ,Контрабанда ,Таможня,митниця, Виктор Янукович,Виктор Янукович Википедия,НДС,ГНАУ,Василь Поїзд митниця,Поїзд ДФС,Поїзд митниця,таможня,США,Розетка,Насіров,Роман Насіров,голова ДФС Роман Насіров,Продан, Мирослав Продан,Web Money,Сергій Верланов,Верланов, Верланов Сергей, ДПС Верланова,Сергей Верланов Википедия,Олексій Любченко,Любченко,Алексей Любченко,Алексей Любченко Википедия,Державна податкова служба,Державна податкова служба України,Поїзд Василь Петрович,Голова Державної митної служби України,Кабмін ,Кабмин ,Кабмін України,Кабмин Украины,Кабінет міністрів, Кабінет Міністрів , Кабінет Міністрів України,Кабинет Министров ,Кабинет Министров Украины
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео