Спільниця Матіоса, екс-прокурор Ольга Миргородська залишилась без адвокатського статусу та ще може й за грати відправитись

Спільниця Матіоса, екс-прокурор Ольга Миргородська залишилась без адвокатського статусу та ще може й за грати відправитись
280398 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напевне, всі ще добре пам'ятають як колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос та група його колег отримали адвокатські “корочки”. Відбулось це в травні 2020 року, та відлуння гучного скандалу мало не щотижня нагадує про себе: то їх обіцяють провірити щодо законності допуску до адвокатської професії; то випливають факти мільйонних статків якими вони “обросли” у Військовій прокуратурі; то з'являються відео, як тикаючи в камеру своє адвокатське посвідчення з «гастроному»  перешкоджають роботі поліції та посилають людей матомто попадаються на фальсифікаціях, а то й взагалі сам  Матіос потрапляє в списки розшуку ДБР

 

Андрій Філюк, Віталій Опанасенко, Владислав Кулініч, Кирило Позняк, Дмитро Борзих, Ольга Миргородська - всіх їх довгі роки об'єднували гіганські корупційні скандали та злочинна діяльність під куполом Військової прокуратури та кришуванням Анатолія Матіоса. А з 15 травня 2020 року їх об'єднав ще й статус  так званих «адвокатів з гастроному», яких неодноразово звинувачували у перевищенні службових повноважень, а також обговорювали їх участь у створенні багатьох злочинних схематозів. А сам їхній шеф Анатолій Матіос, до того ж, ще й запам’ятався українцям своїми псевдо топ-справами, які фальсифікував та фабрикував заради власного піару та особистого збагачення.

 

Та навіть найцинічнішим злочинним угрупованням рано чи пізно приходить кінець, і це не залежить в якому статусі вони перебувають. Так, приміром, вищезгадана спільниця Матіоса  з двома кримінальними справами Ольга Миргородська на сьогоднішній день втратила право на заняття адвокатською діяльністю, таку її діяльність зупинено або припинено тимчасово.

 

Нагадаємо, що Ольга Миргородська звільнилася з Головної військової прокуратури в листопаді 2019 року під час масового виходу "ОПГ Матіоса" з військової прокуратури. У Матіоса Ольга Миргородська відповідала за напіввагони компанії "Юнисон груп", які прокуратура заарештувала в рамках одного з кримінальних справ. Саме Ольга Миргородська 14 липня 2017 року подала клопотання до Печерського районного суду про їхній арешт. Далі  докази, якими, по суті, були заарештовані вагони, військові прокурори пустили в хід. Тобто, почали здавати в оренду за заниженими цінами. На думку представників "Юнисон Груп", Миргородська та Матіос провернули цю операцію в змові з екс-головою правління "Укрзалізниці" Войцехом Балчуном, членом правління "Укрзалізниці" Робертом Залісне, начальником Філії "рефрижераторних вагонів компанія" Аллою Місник, - про це повідомляло   видання “Вести.ua”

Але напіввагони могли приносити прибуток лише тоді, коли "справа" прикривалося з військової прокуратури. Як тільки Матіос і Миргородська пішли, суд зобов'язав антикорупціонерів розслідувати обставини передачі третім особам речових доказів. У цій справі  веде розслідування ДБР, і можливо Матіоса хочуть допитати саме по цих махінаціях… 

 

Варто зазначити, якщо ДБР дасть повний хід цій справі, то Ользі Миргородській прийдеться втрати не тільки статус адвоката, але і свободу…  


 

Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту:politica.chat@gmail.com

 

 

Теги: Матиос,Анатолий Матиос,адвокаты из гастронома,Ольга Миргородская, Миргородская,прокуроры,прокурор Миргородская,прокурор Ольга Миргородская,Совет адвокатов Украины,КДКА, Харьков,Харьковская область,ВКДКА ,САП,Ольга Миргородская прокуратура,фальсификация,фальсификации,фальсификация выборов, Ольга Миргородская,Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко, Матіос,Анатолій Матіос,Олена Пятковська,Дар’я Полякова, Дмитро Пономаренко,Дмитрий Пономаренко, Агент Дітріх,Дитрих,Дмитро Валерійович Пономаренко,Військова Прокуратура,адвокати із гастронома,ОЗУ,Миргородська Ольга Миколаївна,Владислав Кулініч,Кирило Позняк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео