Ярослав Скоромний - як при ставленику Гройсмана на Галицькій митниці різко зросли об'єми контрабанди

Ярослав Скоромний - як при ставленику Гройсмана на Галицькій митниці різко зросли об'єми контрабанди
40737 ПЕРЕГЛЯДІВ

Митницю заполонила контрабанда, її масштаби зросли в рази. Тільки на Галицькій митниці, яку нещодавно очолив вінничанин Ярослав Скоромний, за останні 2 тижні бюджет недоотримав 300 млн грн.

Про це повідомляє журналіст Євген Плінський у Telegram-каналі "Грязные игры".

За останні 2 тижні роботи Ярослава Скоромного на посаді керівника Галицької митниці недобір до бюджету становив 300 мільйонів гривень", - повідомив Плінський.

Плінський заявляє, що, як мінімум, 11 фур із товаром на $2-2,5 млн під виглядом порожніх пройшли через державний кордон. Власники вантажу сплатили $30-35 тис. готівкою за кожну.

За даними журналіста, з 1 листопада виконувач обов'язків керівника Галицької митниці став Ярослав Скоромний, якого вважають людиною Продана-Гройсмана. Скоромний родом із Вінниці. Був заступником начальника Львівської митниці й головою управління по боротьбі з контрабандою, коли Мирослав Продан очолював ДФС.

Журналіст зазначає, що колишній голова Держмитслужби Максим Нефьодов після запуску Нової митниці викинув Ярослава Скоромного з системи. Проте пізніше новопризначений виконувач обов'язків голови митниці Євген Єнтіс повернув його.

Слова Плінського про небачені об'єми контрабанди на Галицькій митниці підтверджує сюжет програми "Гроші". Журналісти разом із керівником Департаменту протидії контрабанді Держмитслужби Ігорем Резником стали свідками того, як через кордон намагалися перевести фуру з підробленими документами на вантаж.

"У документації йшлося про те, нібито вантажівка перевозить плитку. Проте після огляду вантажу виявили одяг світових брендів і сантехніку. Вартість вантажу занижена в багато разів. Тільки з однієї такої фури бюджет недоотримав 15 мільйонів гривень", – говориться в сюжеті "Грошей".

Нагадаємо, у березні 2020 року з трибуни Верховної Ради, президент Володимир Зеленський заявив, що контрабанда відправила митницю в нокаут. Тож, тепер можна сміливо стверджувати, що контрабандисти похоронили реформу Державної митної служби остаточно.

Теги: Ярослав Скоромний ,митниця,корупція митниця,Контрабанда,Продан, Гройсман,Євген Єнтіс ,Максим Нефьодов, Мирослав Продан ,ДФС, Володимир Зеленський,Украина,україна,Скромний,Єнтіс,Володимир Гройсман,Володимир Борисович Гройсман,Гройсман ,Моргунов,Моргунов Сергій,Стіна Яценюка,Максим Микитась,Микитась,Українська Стратегія Гройсмана,ботоферма,боти,Гройсман корупція,Гройсман коррупция ,Яценюк, Вінниця,Деркач,Андрій Деркач,Центр муніципальних систем,Україна,Винница,Владимир Гройсман Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео