Справа Микитася: хабар Гройсману - театр абсурду за участі Матіоса і “адвокатів з гастроному”

Справа Микитася: хабар Гройсману - театр абсурду за участі Матіоса і “адвокатів з гастроному”
37277 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наприкінці минулого року чи не всі українські ЗМІ вибухнули резонансною новиною про можливий хабар екс Прем'єр-міністру Володимирові Гройсману. Тоді в мережу потрапила ухвала Вищого антикорупційного суду зі справи екснардепа-забудовника Максима Микитася з якої випливає, що за версією слідства НАБУ, експрем'єр-міністр Володимир Гройсман отримував хабар за призначення Олександра Лятамбора президентом державної корпорації "Укрбуд". Постанову суду на своїй сторінці у Facebook оприлюднив журналіст Василь Сидоренко.

>

 

З ухвали суду випливає, що за даними слідства у 2017 році Максим Микитась через посередників запропонував Володимиру Гройсману хабар у вигляді приміщень в центрі Києва, у житловому комплексі "Аристократ" площею 2 000 м² вартістю понад 75 мільйонів гривень. Микитась запропонував, а Гройсман не відмовився і отримав приміщення, що за оцінкою слідства, складають 156 мільйонів фактично за половину їх вартості. Саме цю різницю між реальною і фактичною вартістю слідство розцінює, як ймовірний хабар лідеру партії "Українська Стратегія Гройсмана". 

 

13 грудня 2017 року тоді ще Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження про призначення помічника депутата Микитася Лятамбора. А 18 грудня, за версією детективів, тодішній прем’єр отримав хабар у вигляді майнових прав на офіси, машиномісця та мотомісця у ЖК «Аристократ». Нерухомість, судячи із ухвали, Гройсман оформив на Юрія Гижка, який у цій махінації виступив таким-собі “фунтом”, підставною особою. 

 

 

В грудня 2020-го ці офіси були визнані речовими доказами у кримінальній справі, заарештовані і передані в управління АРМА.

 

Чи не найцікавішою інформацією у цій справі є те, що згідно даних  “Klymenko Time” представляти інтереси Юрія Гижка, а відповідно і свої - Володимир Гройсман найняв Віталія Опанасенко і Ольгу Миргородську - колишніх військових прокурорів, а сьогодні “адвокатів з гастроному” з обойми Анатолія Матіоса. В підсумку їх позови про зняття арешту з активів не були задоволені, Гройсман залишається поки без своєї нерухомості, яка могла дістатись йому у формі хабара. 

 

Крім того, варто зазначити, що Ольга Миргородська на сьогоднішній день  залишилась без адвокатського статусу та ще може й за грати відправитись. 

Театр абсурду

 

Віталій Опанасенко і Ольга Миргородська люди із найближчого оточення Анатолія Матіоса - і вони взялись допомагати Володимиру Гройману. Та у одіозного екс Головного військового прокурора є ще одна недалека йому особистість - Дмитро Валерійович Пономаренко, він же “Дітріх” та “Катренко” є фігурантом кримінальних замовних справ, що виконувались за наказами Матіоса.  

 

Справа в тому, що в кінці грудня 2020 року, цей же Дмитро Пономаренко був затриманий як співорганізатор злочинного угрупування, що займалось вимаганням коштів, викраденням людей та вчиненням певних дій на користь зловмисників чи інших осіб. Суми, які вимагали злочинці коливалися від 20.000 гривень до 800.000 доларів США. 

 

Що цікаво, “Дітріх” може бути причетним до гучної справи - викрадення адвоката на замовлення все того ж забудовника Микитася, від якого, можливо Гройсман отримав хабар. А ще цікавіше, що й сам Матіос може мати відношення до цієї банди, принаймні до самого Пономаренко - так це факт. 

В результаті виходить доволі цікава картина, яка схожа на “театр абсурду”: 

  • одна близька людина Матіоса - Пономаренко працює на замовлення Микитася та викрадає його адвоката… зрештою Микитась здає Гройсмана повідомляючи про хабар...

  • в свою чергу Опанасенко і Миргородська працюють вже на стороні Гройсмана - відстоюють інтереси його підставної особи(Юрія Гижка) на якого й оформили хабар…   

 

Цікаві розклади - одна людина Матіоса допомагає втопити Гройсмана, а інші намагаються допомогти, або можливо створюють вигляд, що намагаються…  

Та при цьому всьому “каламбурі” одне зрозуміло - по дві сторони барикад корупціонери і злочинці, яким місце у в'язниці.  

 


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: хабар екс Прем'єр-міністру Володимирові Гройсману,Матіос,Анатолій Матіос,Володимир Зеленський,Військова Прокуратура,Укроборонпром, Анатолий Матиос,Матиос,прокурор Кулик,Санкції ,Деркач,Дубінський,Державним Бюро Розслідувань,ДБР,Петро Філюк,суддя Филюк,судья Філюк,перший незалежний,військова прокуратура,Матіос розшук,Ірина Барах,Анатолий Матиос,Анатолий Васильевич Матиос,Ирина Барах ,Виктор Медведчук,Тарас Козак,Нестор Шуфрич,Евгений Мураев, Матіос,Военная прокуратура,Матиос коррупция, Акрополь,ПП Акрополь,гастроном Акрополь, ГБР,адвокаты из гастронома,Государственное бюро расследований,Днепровский суд,судебная реформа,Ольга Миргородская,Алексей Соколов,Фемида, Луцк,Виктор Веремчук,Александр Дульский,Конституционный суд Украины,Елена Филюк,Олег Антонюк,Волынь, Галина Руденко ,Акрополь групп,Акрополь,прокуратура,Совет адвокатов,Филюк,судья Филюк,Гарантия ваших прав,КДКА,Квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры,Веремчук,Антонюк,Руденко,Опанасенко,Матиос и Ко, КДКА Веремчук,Ровно,суд,суды,Апелляционный суд,ВСП,Высший совет правосудия,Конституционный суд,Совет адвокатов Волыни,Галина Руденко,Дульский,Конституция,Конституция Украины,КУ,Николай Сорокопуд,Сорокопуд,Ирина Констанкевич,Констанкевич,За майбутнє,Нацполиция,Виктория Татарин,Татарин,Денис Деркач,АО ГВП,Юрий Иващенко,Иващенко,Алексей Ярошенко,Ярошенко,Шокин,Шокин Виктор,Алина Самарец,Самарец,Луценко,Юрий Луценко,Юрий Луценко Викибаза,Юрий Луценко Википедия,Евгений Солодко,Солодко,Юрий Захарченко,Захарченко,Болдин, Миргородская, Опанасенко, Якимчук,Миргородская,Глава ГВП Анатолий Матиос,Адвокаты,прокуроры,прокурор Миргородская,прокурор Ольга Миргородская,Совет адвокатов Украины, Харьков,Харьковская область,ВКДКА ,САП,Ольга Миргородская прокуратура,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео