Борьба за винницкую таможню: на арене ставленник Гройсмана Македон и одиозный Скоромный

Борьба за винницкую таможню: на арене ставленник Гройсмана Македон и одиозный Скоромный
46537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Как-то упустил момент что сегодня продолжаются конкурсы на начальников региональных таможен. Публикую список кандидатов которые проходят собеседование сегодня и завтра. Интересным претендентом в завтрашней обойме является Павел Македон.

Он - родной брат винницкого экс-нардепа от БПП Юрия Македона которого считают сильно близким к Владимиру Гройсману. Павел Македон претендует на пост начальника Волынской, Львовской и естественно Винницкой таможне.

Учитывая что на Волыни и во Львове конкуренция очень высокая, Македон считается основным претендентом на пост домашней, Винницкой таможни. Брат и связи с крепким хозяйственником Гройсманом должны помочь. (Кстати для комиссии - это хороший вопрос.

Что им двигало при выборе этого региона и причем тут его брат?) Конкуренцию Македону в Виннице может составить всего один человек - не менее близкий Гройсману - Ярослав Скоромный.

Его отец - Игорь Скоромный, не только местный бизнесмен и депутат, но и лично близок к Владимиру Борисовичу. Ну а сам Ярослав, до таможни был выходцем их винницкой налоговой, откуда и попал в таможенную службу.

Ярослав Скоромный конечно тоже хочет порулить и Волынью и Львовом, а еще Закарпатьем, Одессой....короче он подался кандидатом на семь таможен. Но запасной аэродром где его всегда примут с радостью - это Винница. Скорее всего и Скоромный и Македон пролетят везде, а вот за Винницу попробуют зацепиться. Ведь победа на конкурсе означает что ты остаешься в системе.

Борьба за маленькую Винницкую таможню развернется еще та.

Антикор


Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Должность,Гройсман Владимир ,конкурс,Таможня,Винницкая таможня,Скоромный Игорь,Скоромний Ярослав,Македон Юрий,Македон Павел,Украина,Україна,Гройсман, Владимир Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,Скромний,Македон,БПП,Владимир Борисович Гройсман, Винницкая таможня,митниця,Львов,Закарпатье,Одеса,Одесса,Волинь,Волынь
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео