Курс валют на 28.05.2021: Гривна укрепилась к доллару

Курс валют на 28.05.2021: Гривна укрепилась к доллару
276198 ПЕРЕГЛЯДІВ

Все основные иностранные валюты дешевеют, не изменился только курс польского злотого.

Национальный банк Украины обновил курсы валют на 28 мая 2021 года.       

Информация о новом курсе валют доступна на сайте регулятора.   

Ситуация на валютном рынке следующая: Доллар и евро дешевеют

  • 100 долларов США - 2752 грн (27,52 за доллар, -2 коп.)
  • 100 евро - 3356 грн (33,56 за евро, -9 коп.)
  • 100 российских рублей - 37,4 грн (3,74 за 10 рублей, 0 коп.)
  • 100 польских злотых - 748 грн (7,48 за злотый, -1 коп.)

Важно: Курс НБУ является справочным. Физлицо приобрести валюту по курсу Нацбанка не может.

Курс валют на межбанке 28 мая 2021 года 

На межбанковском рынке на 28.05.2021 установлен следующий курс:

  • доллар (покупка / продажа) - 27,50 / 27,52
  • евро (покупка / продажа) - 33,54 / 33,56
  • рубль (покупка / продажа) - 0,3743 / 0,3748

Курс валют на черном рынке 28 мая 2021 года 

На черном рынке на 28.05.2021 установлен следующий курс:

  • доллар (покупка / продажа) - 27,45 / 27,55
  • евро (покупка / продажа) - 33,28 / 33,50
  • рубль (покупка / продажа) - 0,3650 / 0,3735

Ранее сообщалось, что на сегодня ситуация на межбанке остается контролируемой, поэтому НБУ не считает нужным вмешиваться в валютный рынок. Также на межбанке продолжает доминировать спрос клиентов банков на иностранную валюту.

dengi.ua

Теги: курс валют ,курс доллара ,курс евро,Курс НБУ,Курс Нацбанка,гривна,доллар

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео