Суддю, який відмазав студентку Віолету Вайсман - Зайнуліну за п’яне водіння, звільнили: але йому це тільки на користь

Суддю, який відмазав студентку Віолету Вайсман - Зайнуліну за п’яне водіння, звільнили: але йому це тільки на користь
276625 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вища рада правосуддя 27 травня відправила в почесну відставку суддю Печерського райсуду Києва Володимира Карабаня, якого підловили на систематичному виправданні п’яних водіїв. Про відставку повідомив експерт Реанімаційного пакету реформ, кандидат юридичних наук Михайло Жернаков у Facebook.

Він зауважив, що в даному випадку про покарання судді не йдеться, оскільки тепер Карабань до кінця своїх днів буде отримувати довічне грошове утримання, розміром приблизно 100 тис. грн. на місяць.

Також Карабань збереже за собою звання судді і зможе претендувати на посади в судових органах і визначати кому бути суддею, а кому - ні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що суддя Володимир Карабань допоміг уникнути відповідальності за п'яне водіння студентці Університету ім. Шевченка Віолеті Зайнуліній. Вона вчиться на філософському факультеті, а у вільний час «підробляє» дівчиною легкої поведінки.

Згідно з адміністративним протоколом, у квітні 2018 року о 4 годині 15 хвилин по бульвару Лесі України, 34 патрульні зупинили автомобіль БМВ, за кермом якого була Віолета Зайнуліна з явними ознаками алкогольного сп`ягніння. Тест на драгері виявив значний вміст алкоголю в крові Віолети.

При цьому Віолета Зайнуліна є далеко не законослухняною громадянкою. У листопаді 2018 року Національна поліція склала на неї протокол за заняття проституцією. Її, як-то кажуть, зловили на гарячому в самому центрі Києва.

Віолета не стидається свого підробітку і неодноразово викладала у соціальні мережі переписки з клієнтами. Свої послуги вона оцінює у 1500 доларів.

Цікаво, що для того, аби уникнути покарання Віолета Зайнуліна змінила прізвище на Вайсман та розмістила свою анкету на сайті LinkedIn. Згідно з анкетою, зараз дівчина працює особистим помічником в адвокатському об’єднанні «Фортіс». Але від поліції не сховатись, навіть змінивши прізвище.

Нагадаємо, що суддя Володимир Карабань виправдав за п’яне водіння також дочку судді Печерського суду Анастасію Константінову. Ту саму, яка підтримала репера Басту, що підтримував анексію Криму.

Крім тогоексперт Реанімаційного пакету реформ Михайло Жернаков зазначає, що суддя Карабань:

- відмазав близько 50 інших п'яних водіїв;

- надав доступ ГПУ до телефону журналіста Івана Верстюка, який писав про дочку «діамантових прокурорів»;

- повернув Владиславу Каськіву паспорти;

- не дозволив заарештувати рахунки дружини судді Ємельянова в Ліхтенштейні.

Теги: проституція, проститутки, Вайсман, Віолета Вайсман, Виолета Вайсман, Віолета Зайнуліна, Зайнулина, Виолета Зайнулина, Виолетта Зайнулина, проститутки Киева, проститутки Львова

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео