Проєкт «Поліцейський офіцер громади» вже охопив 19 областей країни – Арсен Аваков

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» вже охопив 19 областей країни – Арсен Аваков
63399 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні рівно два роки, як стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади». У 279 територіальних громадах з населенням майже 3,5 млн осіб служить 442 офіцери поліції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


«Рівень довіри до поліцейських ОТГ - 70%! Наразі навчанння проходять ще 199 офіцерів. Дякую за службу! Дякую за підтримку!», - зазначив Арсен Аваков.

Наразі проєкт функціонує в таких областях: Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Тернопільській, Київській, Полтавській, Житомирській, Сумській та Миколаївській.

До кінця 2022 року планується обслуговування близько 9 млн сільського та селищного населення із залученням 1386 правоохоронців.  

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» - це новий рівень комунікації і поліцейського сервісу, так званий community policing. Його мета - забезпечення кожної тергромади офіцером поліції. Хто такий поліцейський офіцер громади? Це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем громади, де він несе службу. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.

Нагадаємо, нещодавно Антон Геращенко презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади» у Житомирі. 

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України,Поліцейський офіцер громади,Арсен Аваков,МВС,Украина,Україна,Аваков,Арсен Аваков Википедия, Арсен Аваков,МВС Аваков,МВС Арсен Аваков, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,МВСУ, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,проєкт «Поліцейський офіцер громади»,ОТГ ,Волинська область, Донецька область, Дніпропетровська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область, Запорізька область, Кіровоградська область, Луганська область, Львівській, Рівненська область, Харківська область, Хмельницька область, Черкаська область, Тернопільська область, Київська область, Полтавська область, Житомирська область, Сумській область, Миколаївська область,Житомир,Житомирська область,Донецьк,Донецк,Днепропетровск,Дніпропетровськ,Івано-Франківськ,Ивано-Франковск,Закарпаття,Закарпатье,Рівне,Ровно,Харків,Харьков,Хмельницкий,Черкассы,Тернопіль,Тернополь,Київ,Киев,Полтава,Житомирская область
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео