Арсен Аваков: Сім років тому загинув генерал-майор Сергій Кульчицький. Пам’ятаємо

Арсен Аваков: Сім років тому загинув генерал-майор Сергій Кульчицький. Пам’ятаємо
345819 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це сьогодні, 29 травня, нагадав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

«Сім років тому у Слов’янську в збитому вертольоті із 11-ма міліціонерами і гвардійцями загинув генерал-майор Сергій Кульчицький, хрещений батько першого добровольчого батальйону Національної гвардії. Перший Герой України на цій війні, бойовий офіцер. Пам’ятаємо», - зазначив міністр внутрішніх справ. 

Нагадаємо, 29 травня 2014 року після злету з гори Карачун, російськими бойовиками загону Гіркіна було збито вертоліт, в якому загинуло 12 наших воїнів-захисників разом із генералом Сергієм Кульчицьким. Один із членів екіпажу, штурман Олександр Макеєнко дивом вижив. 

Сергій Кульчицький був одним із тих, хто створював добровольчий рух у НГУ. Зокрема перший резервний батальйон, з якого почалося формування усіх добровольчих гвардійських підрозділів. Після загибелі Кульчицького він став носити його ім‘я.

Штурман вертольоту Олександр Макеєнко, якому єдиному вдалося вижити, згадує, що Сергій Кульчицький, завжди прилітав до свої підлеглих, щоб підтримати моральний дух бійців та особисто отримати інформацію.  

«Це було 29 травня 2014 року, ми виконували задачу за призначенням - доставка продуктів, води і ротація особового складу. Склали маршрут перельоту, виконали переліт на гору Карачун, провели там ротацію особового складу, виконали переліт на п’ятий блокпост, а після зльоту пролунав вибух, вертоліт втратив керування і сталась катастрофа, в якій загинуло 12 наших військовослужбовців. Із сумом висловлюю співчуття рідним загиблим. Вони виконали свій війковий і громадянський обов’язок», - розповів Олександр Макеєнко.

У той злощасний день загинули: генерал-майор Сергій Кульчицький, начальник управління бойової та спеціальної підготовки головного управління Нацгвардії України; полковник Бульдович, заступник командира в/ч 2269 НГУ; майор Курилович, начальник групи бойової підготовки в/ч 3324 НГУ; капітан Кравченко, старший бортовий технік-інструктор ескадрильї.; прапорщик Білошкурський, інструктор кулеметних зводів вогневої підтримки; прапорщик Липський, інструктор кулеметних зводів вогневої підтримки; старший лейтенант міліції Безпалько, заступник командира взводу; старший лейтенант міліції Семанюк, інспектор черговий; старший прапорщик міліції Шарабуряк, командир відділення; прапорщик міліції Лисенчук; старшина міліції Остап’юк; старший сержант міліції Яков’як.

Вічна пам’ять Героям…

mvs.gov.ua

Теги: Арсен Аваков,Сергій Кульчицький,Герой України Сергій Кульчицький

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео